cookies
BIP

SKOCZOWSKI KONKURS ŚWIĄTECZNY, POPISZ SIĘ….PISANKĄ! - 7. EDYCJA


By wziąć udział w VII edycji Konkursu Świątecznego „Popisz Się….pisanką!” należy do 5 kwietnia 2019 r. przynieść do głównej siedziby MCK „Integrator” /ul. Mickiewicza 9/ wykonaną indywidualnie i ozdobioną ludowymi motywami zdobniczymi Śląska Cieszyńskiego pisankę (z opisem). Szczegóły w regulaminie.

Cieszmy się Wielkanocą! Twórzmy nasze własne cieszyńskie, pisanki! Zapraszamy przedszkolaki i uczniów szkół skoczowskiej Gminy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie POPISZ SIĘ... PISANKĄ, organizowanym po raz siódmy przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator”.

Aby w nim uczestniczyć należy do głównej siedziby MCK „Integrator” dostarczyć (w terminie od 1 do 5 kwietnia 2019 r., na adres: ul. Mickiewicza 9), wykonaną indywidualnie i ozdobioną ludowymi motywami zdobniczymi Śląska Cieszyńskiego, pisankę (z opisem).

Pisanki oceniane będą przez głosowanie internetowe na portalu Śląska Cieszyńskiego Ox.pl. Internauci wyłonią zwycięzcę, którego pisanka wraz z nazwiskiem autora i świątecznymi życzeniami widnieć będzie na banerze w centrum miasta. Regulamin konkursu znajduje się na stronie i profilu FB MCK „Integrator”.

 Pliki do pobrania:

41_regulamin-popisz-sie-vii-pisanka-2019x.doc (1,91 MB) Text