BIP

Wolontariat DS 2019


|To przygoda życia| – tak o wolontariacie mówią osoby, które w przeszłości angażowały się w wolontariat.

Do takiej przygody chcemy zachęcić młodych skoczowian!

Jak co roku MCK „Integrator” staje przed dużym wyzwaniem. Przed nami 52. Dni Skoczowa – ogromne organizacyjne wyzwanie! Weźmie w nim udział łącznie przeszło stu wykonawców, kilka tysięcy publiczności. A zatem każde wsparcie z zewnątrz jest ważne! Nieocenioną pomocą w organizacji tej skali imprezy z pewnością byliby wolontariusze.

Co zyskuje wolontariusz? Ma okazję poznać „od kuchni” zadania, jakie realizujemy, scenicznych artystów: Red Lips, De Mono, Izabelę Trojanowską i Krzysztofa Respondka!

Zapraszamy do współpracy ludzi młodych, których interesuje świat i drugi człowiek, którzy chcą nabrać nowych doświadczeń. Pomagając przy organizacji 52. Dni Skoczowa będziecie mieli okazję poznać wielu ludzi, stworzyć zgraną grupę, pracując efektywnie i bawiąc się przy tym wyśmienicie.

????Wolontariat to okazja do zebrania doświadczeń i rozwoju zawodowego. W jego trakcie rozwiniesz swoje kompetencje, nauczysz organizacji pracy i odpowiedzialności oraz poszerzysz grono kontaktów. ????Wolontariat także procentuje w przyszłości i jest pomocny w życiu zawodowym, m.in. dlatego że cenią go potencjalni pracodawcy.

A zatem czekamy na Was! Zapraszamy osoby pełnoletnie, pełne energii, pasji, lubiące kontakt z ludźmi oraz nowe wyzwania, cechujące się wysoką kulturą osobistą, elastycznością i zaangażowaniem. 
Dzięki waszemu wsparciem uda nam się osiągnąć jeszcze więcej niż dotychczas.

Rekrutacja wolontariuszy potrwa do końca maja 2019 r.

Co zrobić, żeby wziąć udział w wolontariacie? Napisz do nas: wojciech.grajewski.mck@gmail.com