Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

DARMOWE SEANSE KINOWE!


Od 1 lutego 2020 roku MCK "Integrator" organizuje w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie niezwykłą propozycję skierowaną dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Skoczowskiej Karty Seniora... Przygotowano dla nich darmowe wejściówki na seanse filmowe wyświetlane w ramach dwóch nowych cyklów: FILMOWY RELAKS SENIORA oraz Z RODZINĄ W KINIE...

 

W ramach promocji dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Skoczowskiej Karty Seniora, w repertuarze kina każdego miesiąca znajdą się dwa seanse, w których za darmo będą mogli wziąć udział posiadacze wyżej wymienionych Kart. 

Tak więc od lutego zapraszamy do kina w Skoczowie na pokazy w ramach specjalnie dedykowanych dla rodzin i seniorów cyklów FILMOWY RELAKS SENIORA (darmowe seanse za okazaniem Skoczowskiej Karty Seniora), Z RODZINĄ W KINIE (darmowe seanse za okazaniem Karty Dużej Rodziny/Skoczowskiej Karty Seniora).

Darmowe wejściówki do odbioru w kasie (kasa kina jest czynna na godzinę przed każdym seansem i wydarzeniem, jakie ma miejsce w Teatrze Elektrycznym). Widoczność frekwencji na sali znaleźć można pod adresem: na www.teatrelektryczny.pl. 


Jednocześnie informujemy, że w ramach noworocznych zmian posiadacze ww. Kart nie będą przysługiwać już bezpłatne wejściówki na seanse DKF "Piekiełko". Utrzymane zostają także wcześniejsze zapisy regulaminu kina, wedle których bilety ulgowe w cenie 15 zł na seanse przysługują wyłącznie: uczniom, studentom studiów dziennych, emerytom i rencistom.