Ochrona danych osobowych
BIP

KOMUNIKAT DOT. KINA – TEATRU ELEKTRYCZNEGO W SKOCZOWIE


Informacja dla klientów Teatru Elektrycznego Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie na czas od 11.03.2020 do odwołania.

Dziękujemy naszym widzom za wszelkie maile i kontakt w sprawie zakupionych biletów na seanse od 11.03.2020. Na bieżąco na nie odpowiadamy. Zachęcamy do przebukowania biletów na kwiecień. Poniżej przekazujemy oficjalną informację dla naszych widzów. Dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy o decyzję, czy chcą Państwo przebukować bilety, czy dokonać ich zwrotu. 

Od 1 kwietnia planujemy rozpocząć projekcje filmów, które miały być wyświetlane od 11 marca br. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na seanse od tego dnia proszone są o ich zachowanie. Zwrot kosztów biletów będzie możliwy po wznowieniu działalności kina. Podstawą do zwrotu środków jest oryginał paragonu lub, jeśli ktoś dokonał zakupu on-line, dowód wpłaty bankowej. Decyzję w sprawie przebukowania lub zwrotu kosztów prosimy zgłosić mailowo (na adres: edyta.moleda@mckskoczow.pl ). Prośby będą rozpatrzone po wznowieniu działalności kina.

Zachęcamy jednak do udziału w planowanych kwietniowych seansach i do przebukowywania biletów. Dołożymy wszelkich starań, żeby mogli Państwo obejrzeć ulubione filmy!

Ze względu na dynamiczny charakter zaistniałej sytuacji będziemy na bieżąco informować o naszych dalszych decyzjach.

Julia Raszka
Dyrektor
Miejskie Centrum Kultury „Integrator”