Ochrona danych osobowych
BIP

ROZSTRZYGNIĘCIE VIII EDYCJI KONKURSU POPISZ SIĘ... PISANKĄ


Czas podsumować Konkurs Świąteczny, pt. POPISZ SIĘ... PISANKĄ, organizowany przez MCK „Integrator" i portal Ox.pl, w ramach którego, na kilka tygodni przed Świętami Wielkanocnymi, zaprosiliśmy mieszkańców gminy Skoczów do wykonania niezwykłych, fotograficznych pisanek...

W dniu 7 kwietnia 2020 roku na łamach portalu Ox.pl internauci wyłonili zwycięzcę konkursu! Została nią 12-letnia Natalia Dudek, której pisankowa fotografia uzyskała 165 głosów. Natalia na konkurs nadesłała pracę, przedstawiającą kwitnący krzew forsycji, który świadczy, iż wiosna zawitała już do Skoczowa.
Na drugim miejscu uplasowała się Malwina Dzierbanowicz. Przygotowała pracę przedstawiającą swego ukochanego kucyka, z którym trenuje na co dzień w Ochabach.

Zwycięzcy, jak i wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie. Ich prace można podziwiać pod adresem: https://pisanki.ox.pl.

Pisanka Natalii Dudek wraz ze świątecznymi życzeniami już pojawiła się na banerze w okolicy Teatru Elektrycznego. Gratulujemy!