Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

KINO PLENEROWE W SKOCZOWIE – lato 2020, cz. II: 24 lipca


Małych i dużych widzów, którzy tęsknią za filmowymi emocjami na dużym ekranie, zapraszamy do udziału w seansach kina plenerowego w parku na Górnym Borze w Skoczowie! Miejskie Centrum Kultury „Integrator" przygotowało tym razem również nie lada atrakcję dla miłośników podróży kulturalnych i kulinarnych, przenosząc uczestników imprezy w... marokańskie klimaty. 

O godzinie 20.00 zapraszamy na pokaz muzyczny w wykonaniu afrykańskiego artysty Mustaphy El Boudaniego oraz kulinarny, w ramach którego rytuał parzenia herbaty marokańskiej - berber whisky przedstawi znawczyni tej tematyki Aneta Okupska-Pońc, prezes Stowarzyszenia Współpracy Polsko-Marokańskiej Africae Deserta Project.

To tylko niektóre atrakcje wieczoru. O godzinie 21.00 zapraszamy na bajki ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, którego bohaterów – Bolka, Lolka i Toli, Pampaliniego, Baltazara Gąbki, Kapitana Klipera, Reksia i Misia Kudłatka nie trzeba nikomu przedstawiać! Godzinę później wyświetlony zostanie komediodramat, pt. Jutro będziemy szczęśliwi, z udziałem m.in. Omara Sy, Gwiazdy filmu „Nietykalni".

Udział w kinie plenerowym i wszystkich jego atrakcjach przygotowanych przez MCK jest bezpłatny! Przypominamy jednak o obowiązku zachowania szczególnych środków ostrożności, w tym m.in. zasłanianie ust i nosa (zob. poniżej).


Organizator dołożył wszelkich starań, żeby zapewnić uczestnikom bezpieczny udział w kinie plenerowym. Apelujemy jednak, żeby osoby biorące udział w imprezie stosowały się do obowiązujących podczas imprezy zasad, czyli dbały o odpowiedni dystans, nosiły osłonę na ustach i nosie, dezynfekowały ręce przed wejściem na teren wydarzenia, zajmowały tylko wyznaczone miejsca oraz stosowały się do wskazówek pracowników MCK „Integrator" w Skoczowie.  


Poniżej podajemy harmonogram drugiej edycji KINA PLENEROWE w Parku na Górnym Borze w Skoczowie.
 

20.00 - Marokańska wyspa niespodzianek!
- muzyka prosto z Sahary na żywo! (Mustapha El Boudani)
- prezentacja kuchni marokańskiej
- rytuał parzenia herbaty marokańskiej - berber whisky (Aneta Okupska-Pońc)
- możliwość zakupienia potraw marokańskich na miejscu po pokazie.

21.00 - BAJKI ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

22.00 - „Jutro będziemy szczęśliwi", reż. Hugo Gélin, dramat/komedia, Francja/Wielka Brytania, 118 min.

 

Oto pełna lista obostrzeń, które należy przestrzegać w związku z obowiązującymi obostrzeniami, spowodowanymi pandemią koronawirusa, należy:

- siadać tylko w miejscach wyznaczonych
- zachować od siebie maksymalny dystans (2 m odległości?),
- zakrywać usta i nos (stosując: maseczki, przyłbice, inne, tkaniny ochronne)
- posiadać ubrane rękawiczki ochronne lub dezynfekować dłonie