Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Otwarcie Roku Kulturalnego 2020/2021


Zapraszamy na Uroczyste Otwarcie Roku Kulturalnego, które będzie transmitowane on-line na facebooku.

 

Otwarcie Roku Kulturalnego Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie to za każdym razem wydarzenie uroczyste i niezmiernie ważne dla wszystkich zakochanych w kulturze!

Do wspólnego świętowania w naszej sali widowiskowej Pod Pegazem” chcielibyśmy oczywiście zaprosić wszystkich pasjonatów kultury, jednak w tym roku - z wiadomych względów - jest to niemożliwe. Zadbaliśmy jednak o to, żeby nikogo z Państwa nie zabrakło, ponieważ nie wyobrażamy sobie Otwarcia Roku Kulturalnego bez naszych stałych widzów kinowych, uczestników zajęć edukacyjnych, czy bywalców wystaw!

Dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli 30 września o godzinie 18.00 skorzystacie z naszego zaproszenia i będziecie towarzyszyć nam w transmisji on-line na facebooku.

Będziemy między innymi wspominać te chwile, kiedy mogliśmy się bezpośrednio spotykać na wydarzeniach kulturalnych - bez obaw i bez ograniczeń. Będziemy dzielić się z Wami tym, co udało nam się zrealizować, kiedy nie mogliśmy się widywać i najważniejsze – będziemy planować nowe spotkania, bo chcemy się z Państwem widywać jak najczęściej!

Wszystko to zwieńczy muzyka wspaniałych krakowskich artystów z zespołu „Lubię wracać tam”, przywołującego klimat piosenek Zbigniewa Wodeckiego.

Zapraszamy do transmisji on-line na naszym profilu na facebooku!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uroczyste Otwarcie Roku Kulturalnego Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie

oraz koncert "Lubię wracać tam" - wspaniałych krakowskich artystów przywołujących klimat piosenek

Zbigniewa Wodeckiego.

30 września 2020 r. 

godz. 18.00

Oglądaj on-line na facebooku "integratorskoczow".