Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Prelekcja podróżnicza: Bajkał z przygodami


Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie zaprasza na prelekcję podróżniczą, którą poprowadzi Krzysztof Greń.

Tym razem przeniesiemy się nad Bajkał, który jest nazywany perłą syberyjskiej przyrody i właściwie nie sposób nazywać go inaczej!

Jest najstarszym i najgłębszym jeziorem na świecie! Sięga 1642 m głębokości. Dla porównania najgłębsze jezioro w Polsce – Hańcza, sięga ledwo 106 m! W jego rejonie żyje 2630 gatunków roślin i zwierząt, z których ponad połowę stanowią organizmy, które nie występują nigdzie indziej na świecie! Ponadto mogłoby zaspokoić zapotrzebowanie na wodę pitną dla 20% światowej populacji!

Prawda, że te liczby robią wrażenie?

Już wkrótce dowiemy się jeszcze więcej!

Prelekcja podróżnicza, organizowana przez Miejsce Centrum Kultury „Integrator", a prowadzona przez Krzysztofa Grenia, odbędzie się w czwartek – 22 października 2020 r., o godzinie 17.00 w Teatrze Elektrycznym Skoczowie, a o swoich przygodach nad Bajkałem opowie nam Przemysław Józefacki.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilety w cenie 5 zł do nabycia on-line od 7.10.2020 na stronie www.teatrelektryczny.pl oraz w kasie kina na godzinę przed każdym seansem/wydarzeniem.