Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Skoczowskie Mikołajki 2020


Już wkrótce... Mikołajki wprost z Bajki Pana Kleksa, czyli interaktywne, świąteczne warsztaty na żywo!

Tak, jak my wszyscy, także Mikołaj jest zaniepokojony problemami wywołanymi przez koronawirusa. W związku z tym postanowił, że w tym roku przygotuje dla dzieci specjalną atrakcję, mając przede wszystkim na uwadze ich bezpieczeństwo. Jako strażnik grzecznego postępowania przypomina, że szczególnie dobrym sposobem na okazanie grzeczności jest przestrzeganie zaleceń sanitarnych, czyli dokładne mycie rąk i zachowanie dystansu, co, jak obiecał, doceni i ma nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w licznym gronie już bez obaw.

 

Jednocześnie już dziś zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat do udziału w niesamowitej przygodzie wprost z Bajki Pana Kleksa, czyli interaktywnych świątecznych warsztatach on-line na żywo!

6 grudnia o godz. 15.00 poprzez aplikację ZOOM instruktorzy z Centrum Kultury, Nauki i zabawy w Katowicach zagwarantują 45 minut świetnej zabawy edukacyjnej ze świątecznymi eksperymentami w naukowym świecie chemii, biologii i fizyki Ambrożego Kleksa. Będzie można dowiedzieć się m.in. jak powstają zimne ognie!

Kto pierwszy – ten lepszy! Czeka tylko 50 miejsc!

Na uczestników czeka wiele łamigłówek, ciekawych eksperymentów i dużo dobrej zabawy! 

 

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach?

Wystarczy do 2 grudnia zgłosić chęć udziału mailowo na adres: integrator@mckskoczow.pl.

W odpowiedzi odeślemy link aktywujący warsztaty oraz listę materiałów potrzebnych do ich przeprowadzenia.

Każdy uczestnik otrzyma również trzy autorskie audiobooki!

 

 

 Tagi: mikołajki