Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Walentynkowy Koncert Życzeń on-line


Miłosne wyznania skoczowian z muzycznymi dedykacjami.

 

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych – święto, które przypomina, że kryje się w nas potrzeba miłości i okazywania sympatii. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie organizuje Walentynkowy Koncert Życzeń w wersji on-line, inspirując się formułą popularnego telewizyjnego programu, podczas którego prowadzący składają nadesłane życzenia. Prezentowaniu najczęściej rodzinnych życzeń towarzyszy muzyczna dedykacja.

Walentynkowy Koncert Życzeń w wersji on-line

14.02.2021 r. godz. 18.00

Transmisja na facebooku oraz kanale YouTube MCK "Integrator"

Postaramy się, by nie zabrakło miłej, czarującej atmosfery oraz nastrojowej muzyki. Na naszej wirtualnej scenie zaprezentuje się zespół „Lunatyp” oraz uczestnicy warsztatów "Ukulele – moja pasja” pod kierownictwem Marcina Jakubca

Głęboko wierzymy w to, że słowa mają wielką moc, dlatego zachęcamy, by w tak szczególny dzień, stanowiący podkreślenie tego, co w życiu najważniejsze, odważyć się i złożyć życzenia, które ucieszą kogoś bardziej niż niejeden prezent! Zachęcamy, by wysłać nam je na adres e-mail integrator@mckskoczow.pl  lub Messengerem do 7.02.2021 r. Skierujmy wyrazy sympatii do osób, szczególnie nam bliskich, dla których będą miłym gestem i źródłem radości. Walentynki mogą być przecież świetną okazją, by przekazać kilka ciepłych słów swoim pracownikom, znajomym, firmom, które teraz potrzebują wsparcia, lub takim, które w tym trudnym czasie są dla nas podporą.

Mamy nadzieję, że spędzą Państwo z nami walentynkowy wieczór przy uwodzicielskim dźwięku gitary i akordeonu, uroczym brzmieniu ukulele oraz pełnym wdzięku śpiewie o miłości!