cookies
BIP

ŚWIĄTECZNA PLENEROWA OZDOBA CHOINKOWA


...

PLENEROWA OZDOBA CHOINKOWA

 

Zapraszamy przedszkolaków i uczniów szkół Gminy Skoczów do wzięcia udziału, w organizowanym po raz pierwszy przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator” KONKURSIE ŚWIĄTECZNYM NA PLENEROWĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ pn. „Stroimy choinkę na skoczowskim rynku”. Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji wykonywania własnoręcznie ozdób choinkowych, rozwój wrażliwości artystycznej uczestników konkursu, aktywizacja społeczności lokalnej oraz promocja twórczości dzieci Gminy Skoczów. Przede wszystkim jednak wierzymy, że przygotowanie ozdób będzie dla nich wspaniałą zabawą, a oglądanie zwycięskich ozdób na choince usytuowanej w centrum miasta wielką dumą.         

Aby uczestniczyć w konkursie należy w terminie od 19 – 23 listopada br. dostarczyć, do głównej siedziby MCK „Integrator” /ul. Mickiewicza 9/, od 1 do 10 opisanych plenerowych ozdób choinkowych, wykonanych przez dziecko/dzieci danej placówki oświatowej.

Wybranymi przez jury ozdobami zostanie ustrojona kilkumetrowa choinka stojącą na skoczowskim rynku w okresie świątecznym.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEJ ŚWIĄTECZNE ZABAWY!

 Pliki do pobrania:

38_stroimy-skoczowska-choinke-regulamin.doc (1,92 MB) Text