BIP

„ROZŚPIEWANE BOŻE NARODZENIE” – KONCERT LAUREATÓW ŚWIĄTECZNEGO PRZEGLĄDU WOKALNEGO GMINY SKOCZÓW



19 stycznia, godz. 18.00 zapraszamy na „ROZŚPIEWANE BOŻE NARODZENIE” – KONCERT LAUREATÓW ŚWIĄTECZNEGO PRZEGLĄDU WOKALNEGO GMINY SKOCZÓW.

Wystąpią laureaci wyłonieni w czasie przeglądu konkursowego 13 grudnia 2018 r., a więc:

 

I. W grupie wiekowej 7-12 lat

a) w kat. indywidualnej

I miejsce – „Zaśpiewam Jezuskowi”, Miłosz Kurzok (akompaniament Cezarego Macheja na kachonie, SP nr 3), pod opieką Sławomira Chmiela,

II miejsce – „Maleńka Miłość”, Hanna Kasprzyca (SP nr 8), pod opieką Joanny Madeckiej,

III miejsce – „Kolęda Maryi”, Anna Krzempek (SP nr 1), pod opieką Joanny Hławiczki.


b) w kategorii zespołów:

I miejsce – „Pastorałka od serca do ucha”, zespół Allegro Junior (SP Ochaby), w składzie: Paulina Chodura, Laura Kubica, Julia Mazur, Sara Molin, Marcel Sitko, Veronica Sitko, Larysa Sodzawiczny, Joanna Zgolak, pod opieką Sławomira Chmiela,

III miejsce – „Święty czas”, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3, w składzie: Maja Szczodrowska, Kinga Knapik, Nadia Czyż, Magdalena Uszyńska, Maja Kalita, pod opieką Krzysztofa Kuboszka i Joanny Pobudy-Sitko,

Wyróżnienie – „Pastuszek Mały”, grupa ze Szkoły Podstawowej z Pierścca, w składzie: Marcelina Chmiel, Nataniel Wałach, pod opieką Sławomira Chmiela.

 

 

II. W grupie starszej  (13-16 lat) 

a) w kat. indywidualnej:

I miejsce –  „Szara kolęda”, Weronika Bylok (SP nr 1), pod opieką Joanny Hławiczki.

II miejsce –  „Cicho tak”, Kamila Kurzok (SP nr 3), pod opieką Sławomira Chmiela,

III miejsce – „Noel”, Weronika Kusy (SP nr 8), pod opieką Gabrieli Targosz,

 

b) w kategorii zespołów:

I miejsce –  „Tu się historia zaczyna”, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3, w składzie: Julia Buda, Kamila Kurzok, Maksymilian Zontek, pod opieką Sławomira Chmiela,

II miejsce –  „Pierwsza gwiazda”, chór „Forte” z SP nr 8 (23 chórzystów), pod opieką Gabrieli Targosz,

III miejsce –  „Śpiewajmy wszyscy: narodził się Zbawiciel”, zespół ze Szkoły Podstawowej w Pierścu, w składzie: Igor Cholewa, Milena Caputa, Amelia Olszar, Aleksandra Augul, Juli Faruga, Aleksandra Szyndler, Julia Szwarc, Justyna Brzóska, pod opieką Sławomira Chmiela.

Organizator: MCK „Integrator”.