Ochrona danych osobowych
BIP


 

Aktualności


DARMOWE SEANSE KINOWE!

DARMOWE SEANSE KINOWE!

Od 1 lutego 2020 roku MCK "Integrator" organizuje w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie niezwykłą propozycję skierowaną dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Skoczowskiej Karty Seniora... Przygotowano dla nich darmowe wejściówki na seanse filmowe wyświetlane w ramach dwóch nowych cyklów: FILMOWY RELAKS SENIORA oraz Z RODZINĄ W KINIE...

 

KINO PLENEROWE W SKOCZOWIE – lato 2020, cz. II: 24 lipca

KINO PLENEROWE W SKOCZOWIE – lato 2020, cz. II: 24 lipca

Małych i dużych widzów, którzy tęsknią za filmowymi emocjami na dużym ekranie, zapraszamy do udziału w seansach kina plenerowego w parku na Górnym Borze w Skoczowie! Miejskie Centrum Kultury „Integrator" przygotowało tym razem również nie lada atrakcję dla miłośników podróży kulturalnych i kulinarnych, przenosząc uczestników imprezy w... marokańskie klimaty. 

PCHLI TARG VIII 2020

PCHLI TARG VIII 2020

1.08.2020 r. zapraszamy na pierwszą w tym roku edycję skoczowskiego PCHLEGO TARGU, na którym tradycyjnie można będzie sprzedać i kupić ciekawe, często unikatowe bibeloty, pamiątki, książki, narzędzia oraz inne starocie. Przypominamy o obowiązku zachowania szczególnych środkach ostrożności, w tym m.in. zasłanianie ust i nosa (zob. regulamin). 

Pchli Targ odbywa się na skoczowskim rynku tradycyjnie, w godz. 9.00-13.00. Regulamin załączono na stronie poniżej.

 

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY – PODSUMOWANIE

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY – PODSUMOWANIE

Czas na podsumowanie Teatralnego Quizu Bajkowego… Prezentujemy drugi unikatowy film z udziałem aktorów Katarzyny i Włodzimierza Pohlów, którzy tym –  razem przedstawią (wraz ze swoimi bajkowymi „podopiecznymi”!) odpowiedzi na 10 zagadek z obrazu wczorajszego. Film dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/Yg276djMNJQ. Kto zwyciężył? Komu przypadły nagrody główne? 

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY CZAS ZACZĄĆ!

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY CZAS ZACZĄĆ!

Startuje: Zagadkowy Dzień Dziecka. Teatralny Quiz Bajkowy...

Quiz ma formę filmu z udziałem lalek i aktorów. Zabawa startuje 1 czerwca 2020 r., od godz. 9.00 i trwać będzie do 22.00.

Unikatowy materiał video jest dostępny on-line, m.in. na stronach Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” na portalu Facebook i kanale YouTube, pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=mTfPOgJtajs. Zapraszamy do zabawy!

Pamiętajcie, że odpowiedzi na zagadki zawarte w quizie przesyłacie do nas za pomocą komunikatora Messenger, tj. pod adresem https://www.facebook.com/messages/t/integratorskoczow

ZAGADKOWY DZIEŃ DZIECKA. TEATRALNY QUIZ BAJKOWY

ZAGADKOWY DZIEŃ DZIECKA. TEATRALNY QUIZ BAJKOWY

10 lalek... 10 bajek...10 zagadek...10 nagród...  Już wkrótce 1 czerwca, a więc długo oczekiwany przez młodych mieszkańców Skoczowa (i nie tylko) Dzień Dziecka...
 

MAJOWY RODZINNY KONCERT W CZTERECH ŚCIANACH!

MAJOWY RODZINNY KONCERT W CZTERECH ŚCIANACH!

Już 3 maja 2020... Pierwsze w historii MCK muzyczne wydarzenie transmitowane on-line! "W czterech ścianach" prezentuje się utalentowana muzycznie rodzina Warsińskich z Pierśćca! Będzie to ich pierwszy wspólny występ w tym składzie. Wykonają znane, polskie utwory we własnych aranżacjach. LINKI PONIŻEJ!