BIP

POKAZ FILMU Z AUDIODESKRYPCJĄ: X 2019


Już wkrótce w Teatrze Elektrycznym: Oscarowa Jennifer Lawrence, Bradley Cooper i Robert De Niro w PORADNIKU POZYTYWNEGO MYŚLENIA w ramach pokazu z AUDIODESKRYPCJĄ!

PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA – niezwykły komediodramat, dotykający problemu ludzi z zaburzeniami psychicznymi. Film z 2012 roku nominowany do 8 Oscarów, ostatecznie przyniósł triumf Jennifer Lawrence, która zdobyła statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Na ekranie towarzyszą jej gwiazdy w osobach Bradleya Coopera i Roberta De Niro w równie dobrych kreacjach. Nad całością produkcji czuwał reżyser David O. Russela, dla którego był to kolejny, po The Fighter (2010), obraz który przyniósł mu uznanie w Hollywood i na świecie.

Seans: poniedziałek 16 X 2019 r.; start: 10.00.

 

Przypominamy, iż film wyświetlany jest wraz audiodeskrypcją z myślą o osabach niewidomych i słabowidzących. Pokaz organizowany w ramach projektu „Krajowy zasób cyfrowych filmów z audiodeskrypcją dla osób niewidomych” realizowanego przez Stowarzyszenie „De Facto”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

 

Zapraszamy!

 

Zarezerwuj lub kup bilet: osobiście w kasie kina na godzinę przed dowolnym seansem lub wydarzeniem