Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY – PODSUMOWANIE


Czas na podsumowanie Teatralnego Quizu Bajkowego… Prezentujemy drugi unikatowy film z udziałem aktorów Katarzyny i Włodzimierza Pohlów, którzy tym –  razem przedstawią (wraz ze swoimi bajkowymi „podopiecznymi”!) odpowiedzi na 10 zagadek z obrazu wczorajszego. Film dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/Yg276djMNJQ. Kto zwyciężył? Komu przypadły nagrody główne? 

Najszybciej nadesłali poprawne odpowiedzi:
 Kajetan Borowicz, lat 7 (zagadki nr: 1, 5, 8, 10),
Zuzanna Maciejowska, lat 13 (zagadki nr: 2, 4, 6, 9)
i  Hieronim Gawlas, lat 8 (zagadka nr 3, 7).

To między nich rozdysponowane zostaną nagrody główne. Dodatkowo Zuzanna Maciejowska i Urszula Kemona (lat 6) zdobyły upominki przyznawane za najszybsze wskazanie pięciu i dziesięciu poprawnych odpowiedzi.

Nagrody wręczymy uczestnikom już w najbliższy piątek, 5 czerwca 2020 r. o godz. 16.00, w głównej siedzibie Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” (ul. Mickiewicza 9, I piętro).

Dziękujemy wszystkim miłośnikom bajek, baśni i teatru za udział w zabawie. Mamy nadzieję, iż Teatralny Quiz Bajkowy spełnił swoją rolę, umilając najmłodszym skoczowianom (i nie tylko!) ich święto!

Warto dodać, iż materiał filmowy z Quizu będzie stale dostępny on-line, m.in. na stronach MCK „Integrator”, na portalu Facebook i kanale YouTube (pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=mTfPOgJtajs).

Dzięki temu skorzystać będą mogli z niego np. wychowawcy szkolni, czy też przedszkolni w ramach prowadzonych zajęć, zachęcając dzieci i rodziców do sięgania po bajki i baśnie.