Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Od początku do końca SKOCZOWIANKI - artystyczny projekt fotograficzny z okazji Dnia Kobiet


Zapraszamy wszystkie chętne Panie mieszkające w Gminie Skoczów na casting! 

Każda kobieta ma w sobie indywidualne piękno, wystarczy je wyeksponować, by mogła poczuć się wyjątkowo i kobieco. Zbliżający się Dzień Kobiet jest do tego świetną okazją, dlatego ogłaszamy artystyczny projekt fotograficzny, a wraz z nim CASTING do sesji zdjęciowej, ukazującej w oryginalny sposób piękno skoczowianek. Czekamy na zgłoszenia: odważnych, fotogenicznych, otwartych na wizualną przygodę mieszkanek Gminy Skoczów w każdym wieku!

CASTING

30 stycznia 2021 r. godz. 14.00

sala widowiskowa "Pod Pegazem" /ul. Targowa 26/

Żeby zgłosić się na CASTING wystarczy wypełnić kartę zgłoszeń (pliki do pobrania) i przesłać ją na adres mailowy: integrator@mckskoczow.pl

Stylistka i wizażystka, której makijaże drukują najlepsze w Polsce magazyny branżowe – Beata Bojda – wybierze kobiety, z którymi spotkamy się na sesji zdjęciowej w Tradycyjnej Zagrodzie - Skansenie w Ochabach.

SESJA ZDJĘCIOWA

6 luty 2021 r. 

Tradycyjna Zagroda - Skansen w Ochabach / ul. Rodzinna 11, Ochaby Wielkie/

Do naszego projektu zaprosiliśmy również znane, profesjonalne fotografki ze Skoczowa: Kingę Herok, Gabrielę Jaworowską, Annę Kopeć oraz Natalię Pilch. Zdjęcia na dużym formacie, będące efektem sesji pokażemy w różnych miejscach centrum miasta, aranżując w ten sposób plenerową wystawę.

Zapraszamy do udziału wszystkie Panie – to właśnie dzięki Wam Skoczów w marcu może stać się kobiecy, jak nigdy dotąd!

 Pliki do pobrania:

138_karta-zgloszenia-od-poczatku-do-konca-skoczowianki-dzien-kobiet.doc (1,95 MB) Text