BIP


 

Aktualności


TEATRALNY QUIZ BAJKOWY – PODSUMOWANIE

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY – PODSUMOWANIE

Czas na podsumowanie Teatralnego Quizu Bajkowego… Prezentujemy drugi unikatowy film z udziałem aktorów Katarzyny i Włodzimierza Pohl, którzy tym –  razem przedstawią (wraz ze swoimi bajkowymi „podopiecznymi”!) odpowiedzi na 10 zagadek z obrazu wczorajszego. Film dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/Yg276djMNJQ. Kto zwyciężył? Komu przypadły nagrody główne? 

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY CZAS ZACZĄĆ!

TEATRALNY QUIZ BAJKOWY CZAS ZACZĄĆ!

Startuje: Zagadkowy Dzień Dziecka. Teatralny Quiz Bajkowy...

Quiz ma formę filmu z udziałem lalek i aktorów. Zabawa startuje 1 czerwca 2020 r., od godz. 9.00 i trwać będzie do 22.00.

Unikatowy materiał video jest dostępny on-line, m.in. na stronach Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” na portalu Facebook i kanale YouTube, pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=mTfPOgJtajs. Zapraszamy do zabawy!

Pamiętajcie, że odpowiedzi na zagadki zawarte w quizie przesyłacie do nas za pomocą komunikatora Messenger, tj. pod adresem https://www.facebook.com/messages/t/integratorskoczow

ZAGADKOWY DZIEŃ DZIECKA. TEATRALNY QUIZ BAJKOWY

ZAGADKOWY DZIEŃ DZIECKA. TEATRALNY QUIZ BAJKOWY

10 lalek... 10 bajek...10 zagadek...10 nagród...  Już wkrótce 1 czerwca, a więc długo oczekiwany przez młodych mieszkańców Skoczowa (i nie tylko) Dzień Dziecka...
 

Zakochani w kulturze. Konkursy

Zakochani w kulturze. Konkursy

Z Miejskim Centrum Kultury „Integrator" nie można się nudzić! Na naszym profilu facebookowym (pod adresem: https://www.facebook.com/integratorskoczow/) prezentujemy serię konkursów, w formie, m.in. zagadek, krzyżówek (np.o sztuce), rebusów filmowych. Wszystkie promują akcję #zostańwdomu z #mckintegrator. Każdego tygodnia poznajemy zwycięzców kolejnych odsłon rywalizacji!

WAŻNY KOMUNIKAT

WAŻNY KOMUNIKAT

Od 11.03.2020 r. aż do odwołania nie będą odbywały się wszelkie zajęcia, seanse filmowe, wydarzenia itp., zaplanowane przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator”. Poniżej pełny komunikat Dyrektor MCK „Integrator” w tej spawie.

NOWE CYKLE ATRAKCJI MCK W RAMACH AKCJI #ZOSTAŃWDOMU

NOWE CYKLE ATRAKCJI MCK W RAMACH AKCJI #ZOSTAŃWDOMU

Zachęcamy do śledzenia propozycji kulturalnych MCK „Integrator" na najbliższe dni i tygodnie. Poznaj nasze nowe cykle w ramach akcji #zostańwdomu. Pierwszy i kolejne już od jutra na Facebooku!

KOMUNIKAT DOT. KINA – TEATRU ELEKTRYCZNEGO W SKOCZOWIE

KOMUNIKAT DOT. KINA – TEATRU ELEKTRYCZNEGO W SKOCZOWIE

Informacja dla klientów Teatru Elektrycznego Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie na czas od 11.03.2020 do odwołania.

Dziękujemy naszym widzom za wszelkie maile i kontakt w sprawie zakupionych biletów na seanse od 11.03.2020. Na bieżąco na nie odpowiadamy. Zachęcamy do przebukowania biletów na kwiecień. Poniżej przekazujemy oficjalną informację dla naszych widzów. Dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy o decyzję, czy chcą Państwo przebukować bilety, czy dokonać ich zwrotu. 

DARMOWE SEANSE KINOWE!

DARMOWE SEANSE KINOWE!

Od 1 lutego 2020 roku MCK "Integrator" organizuje w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie niezwykłą propozycję skierowaną dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Skoczowskiej Karty Seniora... Przygotowano dla nich darmowe wejściówki na seanse filmowe wyświetlane w ramach dwóch nowych cyklów: FILMOWY RELAKS SENIORA oraz Z RODZINĄ W KINIE...

 

MAJOWY RODZINNY KONCERT W CZTERECH ŚCIANACH!

MAJOWY RODZINNY KONCERT W CZTERECH ŚCIANACH!

Już 3 maja 2020... Pierwsze w historii MCK muzyczne wydarzenie transmitowane on-line! "W czterech ścianach" prezentuje się utalentowana muzycznie rodzina Warsińskich z Pierśćca! Będzie to ich pierwszy wspólny występ w tym składzie. Wykonają znane, polskie utwory we własnych aranżacjach. LINKI PONIŻEJ!