Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Konkurs Rękodzielniczy „Świąteczne Skrzaty"


Z myślą o przedszkolach i szkołach z terenu Gminy Skoczów oraz uczestniczących do nich dzieciach i młodzieży organizujemy Konkurs Rękodzielniczy „Świąteczne Skrzaty”.

Te zabawne postacie, stały się od niedawna symbolem Świąt Bożego Narodzenia i na stałe zagościły w naszym zimowym krajobrazie, dlatego uznaliśmy, że w tym roku zdominują przygotowywaną przez nas świąteczną rywalizację!

 

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy rękodzielniczej przedstawiającej świątecznego skrzata. Inspiracji i pomysłów dostarczy filmik instruktażowy znajdujący się na kanale YouTube MCK „Integrator”.

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Rękodzielniczym „Świąteczne Skrzaty”!

 

Karty zgłoszeniowe wraz z pracami uczestników należy złożyć w terminie do 11 grudnia 2020 r. do MCK „Integrator”, pod adres: Skoczów, Mickiewicza 9 (pok. nr 11 na I piętrze).

Regulamin wraz z kartami zgłoszeń dostępne w plikach do pobrania. 

Wyniki zostaną ogłoszone 18 grudnia 2020 r. na stronie internetowej MCK „Integrator”, a dyplomy i upominki dla zwycięzców będą wręczone 15 stycznia 2021 r. podczas Koncertu Kolęd zwieńczającego tegoroczny Przegląd Wokalny Gminy Skoczów „Rozśpiewane Boże Narodzenie”.

 Pliki do pobrania:

122_wiateczne-skrzaty.jpg (239,54 KB) Images

123_regulamin-konkursu-rekodzielniczego-swiateczne-skrzaty-2020.pdf (91,88 KB) PDF

124_karty-zgloszen-konkurs-rekodzielniczy-swiateczne-skrzaty-2020.pdf (66,94 KB) PDF