Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Warsztaty twórcze: CO, GDZIE, KIEDY? 

 REGULAMINY WARSZTATÓW TWÓRCZYCH 

 CENNIK oraz KARTA ZGŁOSZEŃ 

 - w plikach do pobrania (na dole strony). 

 

GRUPA WARSZTATÓW TWÓRCZYCH 

TWORZONA JEST DLA MINIMUM 5 UCZESTNIKÓW

szczegółowe informacje: tel. 33 479 10 40, wew. 613, integrator@mckskoczow.pl

WARSZTATY TWÓRCZE ODBYWAJĄ SIĘ:

 ,,INTEGRATOR", ul. Mickiewicza 9

,,SALA POD PEGAZEM", ul.Targowa 26


 

 

SZKÓŁKA GITAROWA

prow. Marcin Gruszka

Warsztaty prowadzone są w grupach wiekowych.

 

 

DOBRZE NAPISANE

Tworzenie postów, artykułów, pism...

 

 

LEKCJE ŚPIEWU

prow. HARMONY

więcej informacji: studiopiosenki.com

NIEMIECKI DLA NAJMŁODSZYCH

 prow. Ewa Krafczyk

 

 

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

 prow. Natalia Pinkas

 

 

 

RĘKODZIEŁO UŻYTKOWE

prow. Dominika Gawłowska

 

Zajęcia dla osób, którym tworzenie sprawia przyjemność i satysfakcję. Każda wykonana rzecz będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Na zajęciach możesz wykonać szczególnie wartościowy przedmiot wykonany własnoręcznie za pomocą różnych technik. Zajęcia z rękodzieła użytkowego będą obejmować: makramę, scrapbooking /tworzenie kartek, albumów, dekoracji papierowych.../, decoupage na różnych przedmiotach, florystykę /tworzenie wianków, sezonowych dekoracji, las w słoiku/, biżuterię, tworzenie kwiatów z foamiranu.

 

 

 

TEATR KUKIEŁEK I PACYNEK

 prow. Sylwia Dwornicka

 

W czasie zajęć dzieci stworzą własne kukiełki i pacynki teatralne, przy użyciu włóczki, tkaniny, starych drewnianych łyżek, patyków, starych skarpetek, kartonu, rolek z papieru toaletowego i farb akrylowych. Uczestnicy sami wykreują mini spektakl teatralny poznając wszystkie jego etapy: napisanie scenariusza, realizacja scenografii oraz postaci, uroczysta premiera. Dzięki tej kreatywnej zabawie dzieci wykreują nie tylko coś co rozwinie ich umiejętności manualne i artystyczne, ale pacynka może być doskonałą zabawką nawet po zajęciach. 

 

 

 

DZIECIĘCY KLUB KSIĄŻKI

 prow. Sylwia Dwornicka

 

Uczestnicy będą wykonywać książki, komiksy oraz słuchowiska. Dzieci będą samodzielnie tworzyć książki na podstawie własnych historii, ilustracji oraz nagrywać słuchowiska na podstawie lektur szkolnych.

 

 

 

 

 

MOTORYKA NA WESOŁO

prow. Dawid Brzuska

 

Celem zajęć jest przede wszystkim ogólny rozwój sprawności dziecka: 
- zaspokajanie naturalnej potrzeby ruchu
- poprawa koordynacji i zręczności,
- kształtowanie prawidłowej postawy ciała,
- dobra zabawa i uśmiech na twarzy :)

Zapisy i informacje - telefonicznie, przez FB lub przez formularz zgłoszeniowy

 

 

 

GIMNASTYKA DLA PAŃ - yoga i pilates

prow. Alicja Sobańska

 

Zajęcia skierowane do pań w każdym wieku. Odbywają się  w sali MCK ,,Pod Pegazem", ul. Targowa 26, szczegółowe informacje: tel. 607 960 701

 

 

 

ANGIELSKI Z ROBOTYKĄ

 prow. KREATIVO

 

 

Na naszych zajęciach dzieci budują roboty z klocków LEGO® oraz LOFI, a następnie sterują nimi za pomocą tabletów. Mali konstruktorzy uczą się podstaw programowania, samodzielnie tworzą potrzebny program na tablecie, dzięki któremu wprawiają swoje roboty w ruch. Programowanie w dzisiejszym świecie nierozerwalnie łączy się z językiem angielskim, dlatego uczymy naszych małych inżynierów angielskiego wykorzystując roboty LEGO®. Na każdych zajęciach pojawia się słownictwo związane z tematem zajęć oraz z programowaniem. Na naszych tabletach aplikacje do programowania i strony do kodowania są w wersji angielskiej, przez co dzieci w naturalny sposób przyswajają język obcy. Pracujemy na edukacyjnych zestawach klocków dostosowanych do wieku dziecka. Na każdych zajęciach budujemy innego robota - dzięki zestawom LEGO® Education dzieci mają nieograniczone możliwości twórcze.

ZAJĘCIA U NAS TO:
1. naturalne przyswajanie języka angielskiego podczas zabawy
2. pobudzenie kreatywności dziecka
3. doskonalenie logicznego myślenia
4. zachęta do zainteresowania przedmiotami ścisłymi
5. nauka programowania od najmłodszych lat
6. twórcze rozwiązywanie problemów
7. kształtowanie wyobraźni przestrzennej
8. poszerzanie zainteresowań
9. rozbudzenie ciekawości otaczającym światem
10. kształtowanie umiejętności miękkich - praca w zespole, prezentacja w grupie
11. świetna i angażująca zabawa

POZIOMY ZAJĘĆ:

1. Angielski z robotyką Poziom 1 LEGO WeDo 2.0, Ozoboty, programowanie Scratch, kodowanie na code.org - dzieci w wieku 6-8 lat, 
2. Angielski z robotyką Poziom 3 LEGO Mindstorms EV3, Ozoboty, programowanie Scratch - starsze dzieci w wieku 8-12 lat, które rozpoczynają przygodę z robotyką lub ukończyły Poziom 1 

Tylko 10 miejsc w grupie.

Jeśli tak jak my uważasz, że warto inwestować w najlepszą edukację swoich dzieci, to... ZAPISZ DZIECKO na nasze zajęcia
https://pracownia.langlion.com/forms/zapisy-robotyka-1 
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania - proszę dzwonić tel. 799 881 456 (Daniel Iryszek, właściciel)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 

 

IGŁA Z NITKĄ - SZYCIE RĘCZNE

 prow. Agata Palej

 

Na warsztatach szycia małe rączki pracują: projektują, szpilkują, wycinają, a potem samodzielnie szyją. Dzieci nauczą się od podstaw operowania igłą i nitką, przyszywania guzików. Poznają różnorodne rodzaje tkanin, ściegów oraz techniki dekorowania. Będą wykonywały proste oryginale breloczki, maskotki, projektowały ubranka dla lalek oraz szyły ekologiczne woreczki i  kosmetyczki. Rozwijanie pasji związanej z szyciem, projektowaniem i ogólnie pojętym samodzielnym tworzeniem wyrobów to także nauka cierpliwości. Ponadto dziecko w trakcie takich warsztatów uczy się pokory wobec pracy ręcznej. Warsztaty krawieckie dla dzieci to kreatywna zabawa. Za pomocą igły i nitki wyznaczamy wyobraźnię naszych młodych projektantek i projektantów. Rozwijamy wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność.

GALERIA ZDJĘĆ

 


 

                                                                                             

UKULELE - NAUKA GRY

 prow. Marcin Jakubiec

 

 Celem warsztatów jest nauka gry na ukulele oraz dzielenie się pasją. Zaczynamy od podstaw czyli: historia i budowa instrumentu, grania, akordy etc. Następnie z lekcji na lekcję uczymy się nowych akordów i nowych piosenek.Pprogram zajęć przewiduje zawsze elementy edukacyjne dotyczące twórców danego utworu tak by uczestnik wyniósł jak najwięcej wiedzy z zajęć. Warsztay mają formę zabawy i każde zajęcia dzielą się na część lekcyjną oraz na część luźną czyli tzw. Jas Session gdzie wraz z uczestnikami gramy i śpiewamy różne piosenki.

 

 

WSPÓŁCZESNA MAKRAMA

 prow. Anna Krajewska-Krawiec

 

Makrama, czyli sztuka ozdobnego wiązania za pomocą splotów, to zyskujące na popularności hobby. Technika wyplatania nie wymaga użycia narzędzi, a jedynie własnych rąk. Na zajęciach poznamy podstawowe sploty, które dają nam możliwość stworzenia różnorodnych ozdób, od dekoracji ściennych, biżuterii, kwietników, torby aż po abażury. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia, a końcowy efekt potrafi pozytywnie zaskoczyć wyglądem czy swoją użytkowością.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

BALET

prow. Mariola Ptak

 

Lekcje baletu prowadzę z dziećmi różnego wieku i różnego temperamentu. Staram się aby muzyka - odpowiednio dobrana do zajęć - stała się inspiracją dla uczniów do wspólnego przeżywania czegoś pięknego w ruchu. Uczę ich - poprzez taniec i improwizację ruchową - radości, którą można przeżyć będąc razem ze sobą. (…) Chcę, aby moi uczniowie potrafili poprzez taniec opowiedzieć o swoim życiu, aby ruchy zewnętrzne stały się środkiem do celu. W dramie natomiast staram, się aby dziećmi potrafiły wczuć się w inne role, rozumiejąc tym samym innych.
Moje zajęcia baletowe są zainspirowane sztuką Isadory Duncan, oraz warsztatami tańca prowadzonymi przeze mnie w teatrze Aspect - Espace  w przedszkolu w Rouen (Francja). Opieram się również na metodach Waganowej w tańcu klasycznym - wprowadzając ćwiczenia, które nie nadwyrężają mięśni, a jedynie pomagają w utrzymaniu sylwetki w równowadze i ładnej postawie. Balet klasyczny jest jedynie środkiem do celu - rzeźbi postawę dziecka, uczy dyscypliny od najmłodszych lat. Jednak to poprzez improwizację dzieci odnajdują siebie w ruchu, stwarzają dla siebie  przestrzeń, w której  chcą być i poznawać różnorodne przestrzenie w muzyce. Dlatego tworzą swój język ciszy, poruszania się i porozumiewania bez słów. Tańczące dziecko, to radosne dziecko. Otwarte, nie mające problemu z kontaktem z innymi osobami. Wiele dzieci zamkniętych i nieśmiałych otwiera się w tańcu, odnajdując w nim przestrzeń dla siebie, gdzie nikt nie narzuca ruchów. Dziecko nieświadomie uczy się ruchów w tańcu, dlatego też bardzo dobrze interpretuje muzykę poważną. Dziecko w balecie uczy się estetyki piękna - piękna ruchu w przyrodzie, w tańcu, w  świecie, który je otacza. Będąc przyzwyczajone do muzyki poważnej uczy się szlachetności duszy i szacunku do własnego ciała. Balet uczy konkretnych ruchów, pięknej postawy ciała. W trakcie tańca uczniowie mają możliwość, zaobserwowania własnych ruchów w lustrach. To bardzo pomaga w zapamiętywaniu najprostszych choreografii.

 Moje zajęcia dzielą się na kilka elementów tzw. etiud:
- ćwiczenia rozciągające,
- ćwiczenia przy drążku,
- ćwiczenia na środku sali,
- improwizacja ruchowa,
- improwizacja ,,kierowana",
- opowieści baletowe,
- ćwiczenia rozciągające obejmują stały zestaw ćwiczeń,
- ćwiczenia przy drążku obejmują ruchy rąk, stóp, głowy,
- ćwiczenia na środku sali - rozciągające, utrzymujące  równowagę,
- improwizacja ruchowa - dowolność ruchowa przy muzyce,
- improwizacja kierowana - dowolność ruchowa kierowana przez nauczyciela, przez wprowadzenie - - rożnych kroków, pauz , pojedynczych  elementów np. piruetów,
- opowieści baletowe - to czas po ćwiczeniach, pod koniec każdej lekcji, kiedy ogląda się albumy o balecie, tańcu, fragmenty baletów DVD
Wprowadzam też czasami elementy tzw. solówek. Solówki to indywidualne utwory, tańczone przez dzieci - osobno, gdzie utwory dostosowuję do temperamentu każdego dziecka. Dzięki temu każde z nich odnajduje się w swoim indywidualnym świecie. Zajęcia wzbogacam dramą wprowadzając opowieści, baśnie oraz poezję. 

Mając duże doświadczenie w łączeniu ze sobą różnych dziedzin sztuki, wiem, jakie to istotne dla dzieci. Taniec jest opowieścią duszy o radości istnienia na ziemi. Nie ma konkretnego celu, ale główny cel to radość, miłość, pasja, życie. Życie tętniące, nie stojące w miejscu, zmieniające się, rosnące z dnia na dzień, z godziny na godzinę, będące wolnością zarazem i nie skrępowaniem duszy i ciała.

Mariola Ptak


więcej informacji: tel. 696 176 313, tel. 692 096 016,   https://www.facebook.com/balet.cieszyn.wisla/

 

 

CERAMIKA

 prow. Klaudia Handzel - CZWARTEK

prow. Weronika Czyż-Świerczyna - WTOREK

 

Zajęcia ceramiczne prowadzone są MCK od wielu lat i niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Przedmioty powstające na warsztatach ceramicznych wykonywane są z zastosowaniem tradycyjnych metod lepienia z gliny i według autorskich projektów uczestników. Z fachową pomocą doświadczonego instruktora uczestnicy zajęć biorą aktywny udział we wszystkich etapach powstawania wyrobów ceramicznych - od odpowiedniego przygotowania gliny, formowania podstawowych kształtów, czy form, przez suszenie wyrobów, aż do ich wypalania w specjalnym piecu ceramicznym, którym dysponuje MCK. To wspaniała twórcza zabawa, w efekcie której powstają niepowtarzalne dekoracyjne, ale tez i użytkowe przedmioty.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

DZIECIĘCA KRAINA SZTUKI

 prow. Karolina Fojcik-Pustelnik

 

Na zajęciach będziemy robić to co robili wielcy artyści, których poznamy. Co miesiąc w Skoczowie „odwiedzi nas ktoś inny” i udamy się w szaloną artystyczną podróż w jego czasy, sposoby tworzenia i odczuwania. Będziemy lepić, układać, odlewać, malować, rysować, kleić. Dowiemy się co to plener i wena twórcza. Okaże się że mąka i woda służą nie tylko do robienia ciasta;-), że plastikowe butelki służą do czegoś innego niż zgniatanie oraz że listek jesienny można wykorzystać na co najmniej 10 sposobów. Zabawimy się w artystów przez duże A. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Poczuć chęć chwycenia za pędzel i malowania bez wytchnienia? Chcesz tworzyć wśród innych dzieci, które Cię rozumieją? Zapisz się do nas na zajęcia. Zapraszamy!

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

FILM ANIMOWANY

prow. Sylwia Dwornicka

 

Na zajęciach filmu animowanego dzieci dowiedzą się, jak stworzyć ruchomy świat bajek. Zrealizują własne filmy przy użyciu tradycyjnych technik: rysunku, wycinanek, plasteliny, malarstwa. Poznają etapy pracy nad filmem: tworzenie scenariusza, scenografii, postaci, animowania, udźwiękowienia. Film animowany pozwala zrealizować najbardziej nieprawdopodobną opowieść, dając przy tym młodym twórcom nieograniczone pole kreacji. Dzieci będą mogły również wystąpić w stworzonej przez siebie bajce, kreując przy tym własną postać.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

PLASTYCZNE 

prow. Gabriela Raszka

 

Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia plastyczne dla dzieci służą pogłębieniu ich artystycznej wrażliwości. Pomagają zauważyć piękno w otaczającym je świecie poprzez skupienie się na konkretnym temacie. Kształtują umiejętność szczegółowej obserwacji, która służy następnie odwzorowaniu na kartce papieru postaci, przyrody, budowli, czy też kwestii całkowicie abstrakcyjnych, jak choćby portretowaniu bajkowych stworów lub flory i fauny podwodnego świata. Staramy się wyzwolić w dzieciach jak najwięcej oryginalnej, niepowtarzalnej kreatywności, w związku z czym zajęcia organizowane są bez modnych obecnie w działaniach plastycznych szablonów, gotowych szkiców itp. Zajęcia zwieńcza co roku wystawa prezentowana w Galerii ARTadres. Zobacz więcej na facebooku

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

ROBÓTKI RĘCZNE

prow. Urszula Raszka

prow. Irena Łamacz

 

Tradycyjne „ręczne robótki” od kilku lat ponownie stały się dziedziną modną i docenianą. Prowadzone zajęcia w tym charakterze zjednały sobie zatem grono sympatyków w różnym wieku. Uczą staranności, cierpliwości, a poza tym pomagają wykonać bardzo ciekawe i niepowtarzalne wzory serwetek, koszyków, wszelkich ozdób świątecznych. Warsztatom towarzyszy bardzo miła, międzypokoleniowa atmosfera. Wykonywane prace są bardzo różnorodne stylistycznie. Charakteryzuje je też różny stopień trudności, co świadczy o krótszym lub dłuższym doświadczeniu w tej dziedzinie uczestników zajęć. Dzięki „wspomnianym różnicom” mogą oni wzajemnie wymieniać się cennymi wskazówkami i nieustannie doskonalić swe umiejętności.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

RYSUNEK I MALARSTWO

prow. Rafał Raszka

 

Podczas warsztatów plastycznych dla młodzieży i dorosłych można nauczyć się wielu technik malarskich i rysowniczych. Uczestnicy zajęć poznają właściwości różnych materiałów plastycznych, a co za tym idzie możliwości ich artystycznego wykorzystania (m.in. farby olejne, pastele). Nabywają również umiejętności tworzenia kompozycji, perspektywy na obrazie, modelunku światłocieniem, mieszania różnych barw w celu wydobycia konkretnych odcieni, a także podstawowych zasad rysowania, czy malowania postaci, z uwzględnieniem wszelkich zasad anatomii. Warsztaty są doskonałym przygotowaniem do egzaminów do szkół średnich o profilach artystycznych, jak również studiów.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

RYTMIKA I TANIEC

 prow. Ewa Bogdanowicz

 

Zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami rytmiki Emila Jaques-Dalcroze'a, systemu Carla Orffa, aktywnego słuchania muzyki i prostych form tanecznych. Zajęcia będą odbywać się m.in. przy akompaniamencie prowadzącego (pianino). Dzieci będą poznawać świat muzyki poprzez zabawę, ruch, śpiew i grę na instrumentach perkusyjnych. Celem zajęć jest rozwijanie wrażliwości muzycznej oraz wspomaganie rozwoju dzieci (usprawnianie pamięci, uwagi, rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, ruchowej, świadomości przestrzeni oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie).

LEKCJA POKAZOWA - film

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

                                                                                                   

 

SZACHY

prow. Maciej Mroziak

 

Nazywam się Maciej Mroziak i jestem założycielem Akademii szachowej MM, w ramach której prowadzę zajęcia szachowe z podopiecznymi w każdym wieku, ze szczególnym nastawieniem na szkolenie dzieci i młodzieży mieszkających w powiecie cieszyńskim. Mam 26 lat, w szachy gram od siódmego roku życia i posiadam tytuł szachowego Mistrza Międzynarodowego (IM) nadanego mi w 2017 roku przez Międzynarodową Federację Szachową FIDE. Szkoleniem młodzieży zajmuję się od 2016 roku, do czego uprawnia mnie klasa instruktora szachowego nadana mi przez Polski Związek Szachowy. Na co dzień jestem trenerem w lokalnym klubie SSz Olimpia Goleszów, oraz uczę gry w szachy w kilku szkołach i przedszkolach w Wodzisławiu Śląskim. W mojej karierze trenerskiej udało mi się doprowadzić swoich podopiecznych do kilkunastu medali Mistrzost Śląska Juniorów, oraz pomogłem im zakwalifikować się do turniejów finałowych w ramach Mistrzostw Polski Juniorów.

Zapraszam na zajęcia w małych 6 - osobowych grupach, na których będziemy nie tylko uczyć się i rywalizować przy szachownicy, ale przede wszystkim przyjemnie spędzać czas zgłebiając tajemnice Królewskiej Gry.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem maila: maciej.mroziak@tlen.pl, strony na FB Akademia Szachowa MM Maciej Mroziak oraz pod numerem telefonu 690 974 246.

 

 

 

TANIEC NOWOCZESNY

prow. Beata Sikora

 

Zajęcia taneczne dają możliwość poznania różnych, popularnych stylów tańca – takich, jak: house, disco dance, hip hop, funky, street dance. Wymienione gatunki to tak naprawdę obecnie najpopularniejsze style tańca, który można zobaczyć na estradzie podczas koncertów, czy w teledyskach największych gwiazd muzyki pop (m.in. Beyonce, Madonny, Rihanny, Lady GaGi). Zajęcia kształtują dynamikę ruchów, koordynację, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała. W układach choreograficznych tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki współczesnej każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych.

 

 

 

TANIEC TOWARZYSKI

prow. Ligia i Marcjan Gepfert

 

www.elitan.com.pl

 

 

TEATRALNE

prow. Wiesława Herman

 

Praca z dziećmi i młodzieżą to źródło ogromnej satysfakcji i odkrywania pokładów niesamowitej wrażliwości, poczucia estetyki, piękna, chęci tworzenia i odtwarzania ulubionych bohaterów. Któż z nas dorosłych nie był świadkiem dziecięcych zabaw w przeobrażanie się w postaci z bajek, komiksów, filmowych  przebojów,  w końcu  książek. Sami przecież czasem próbujemy utożsamiać się z ulubioną postacią naszych niespełnionych marzeń... Dziecku jest o wiele łatwiej, a źródłem jego chwilowego spełnienia może stać się teatrzyk dziecięcy, w którym ma możliwość wyrażenia swoich emocji i przeniesienia się w świat  iluminacji.  Siłą napędową każdej realizacji są młodzi aktorzy, pełni pomysłów, chętni do pracy, tworzący wspaniały zespół przyjaciół, potrafiący się przede wszystkim świetnie bawić i mieć zdrowy dystans do tego, co dzieje się na scenie.  Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia.

 Przedstawienia zwieńczające semestry warsztatów teatralnych MCK „Integrator”,  sala MCK „Pod Pegazem":

 ,,WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ - BALLADA O SMERFACH" - 08.02.2019  GALERIA ZDJĘĆ

,,ŚNIEŻKA" - 17.06.2019 GALERIA ZDEJĘĆ      PRZEDSTAWIENIE skrót -  film

,,ROSÓŁ Z KURY" - 21.02.2020  GALERIA ZDJĘĆ       

,,O MĄDREJ KRÓLEWNIE I SMOKU ZE ZŁOTEJ GÓRY" - 22.06.2021 GALERIA ZDJĘĆ    PRZEDSTAWIENIE - film 

 

 

   

 

 

WIKLINA PAPIEROWA

prow. Gabriela Raszka

 

Wiklina papierowa to propozycja dla osób w każdym wieku. Jej zaletą jest bardzo tani materiał (głównie stare gazety) oraz szeroki wachlarz możliwości tworzenia bardzo różnych i niezwykle dekoracyjnych form. Mają one charakter ekologiczny. Można także na swój sposób „przedłużyć ich żywotność” poprzez pomalowanie gotowych prac, czy też usztywnienie ich lakierem. Wiklina papierowa jest też doskonałą propozycją artystycznej wypowiedzi dla osób niedowidzących, czy też dotkniętych różnym stopniem niepełnosprawności. Są one bez większych przeszkód wykonać prace tą techniką, uzyskując atrakcyjny efekt.

 

 

ZUMBA

prow. Anita Trąbała

 

 

www.zumba.skoczow.pl

 

 

 


Pliki do pobrania:

235_regulamin-warsztatow-tworczych-2022.pdf (201,78 KB) PDF

237_karta-zgloszenia-2022.pdf (439,83 KB) PDF

252_cennik-od-stycznia-23.pdf (444,62 KB) PDF