Ochrona danych osobowych
Deklaracja dostępności
MCK Polityka ochrony dzieci 2024
BIP

Warsztaty twórcze: CO, GDZIE, KIEDY?


ROK SZKOLNY 2024/2025

WARSZTATY TWÓRCZE

ROZPOCZYNAMY OD  PAŹDZIERNIKA

 


 DZIAŁALNOŚĆ WARSZTATÓW TWÓRCZYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

- artystyczne podsumowanie-

 

/FOTO/ Wystawa prac - galeria zdjęć

 

/FOTO/ prezentacje - szkółka gitarowa i grupa bębniarska - galeria zdjęć

 

/FOTO/ prezentacje podczas 55. Dni Skoczowa -  taniec nowoczesny - galeria zdjęć

 

/FOTO/ prezentacje - rytmika i taniec - galeria zdjęć

 

/FOTO/ przedstawienie teatralne - galeria zdjęć

 

 REGULAMINY WARSZTATÓW TWÓRCZYCH 

 CENNIK oraz KARTA ZGŁOSZEŃ 

 - w plikach do pobrania (na dole strony). 

 

GRUPA WARSZTATÓW TWÓRCZYCH I ZAJĘĆ POZOSTAŁYCH

TWORZONA JEST DLA MINIMUM 5 UCZESTNIKÓW

WARSZTATY I ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ RAZ W TYGODNIU

/za wyjątkiem zajęć: GIMNASTYKA DLA PAŃ - yoga i pilates/

 

szczegółowe informacje: tel. 33 479 10 40, wew. 613, integrator@mckskoczow.pl

WARSZTATY TWÓRCZE I ZAJĘCIA POZOSTAŁE ODBYWAJĄ SIĘ:

 ,,INTEGRATOR", ul. Mickiewicza 9

,,SALA POD PEGAZEM", ul.Targowa 26

 

 

RĘKODZIEŁO JUNIOR

prow. Dominika Gawłowska

CZWARTEK

1600 - 1700


Propozycja warsztatów dla starszych dzieci, którym tworzenie sprawia przyjemność i satysfakcję. Każda wykonana rzecz będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Możesz wykonać szczególnie wartościowy przedmiot użytkowy korzystając z różnorodnych surowców naturalnych, takich jak drewno, kamienie, liście, gałęzie, papier, sznurek... wykonany własnoręcznie za pomocą różnych technik. Na warsztatach z rękodzieła będziemy wykonywać m.in.: kartki, albumy, dekoracje papierowe, wianki, biżuterię...


 

 

PILATES

prow. Elena Czerniak

PONIEDZIAŁEK

1800 - 1900

PIĄTEK

1800 - 1900

 

 

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

prow. Elena Czerniak

 

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. W programie nauka tańców standardowych: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, foxtrot oraz tańców latyno-amerykanski: ch cha cha cha, samba, rumba, pasodoble, jive. 

 

 

 

GRUPA BĘBNIARSKA

prow. Marcin Gruszka

CZWARTEK

1515 - 1600

Warsztaty prowadzone są w grupach. Uczestnicy grają na własnych instrumentach.

Nowa propozycja ciekawych zajęć z użyciem  perkusjonaliów. W zamierzeniu jest utworzenie grupy, która stanie się "pozytywnie zakręcona" na tym punkcie i będzie chciała spróbować używać instrumentów typu: Djembe, Cajon, ocean drum, z czasem Bodhráin. Podczas poznawania rytmicznego świata w przy Djembe może powstać również sekcja Kalimby, malutkie pudełko w którym młodzież zakochuje się od razu:) gdzie podczas występów całej grupy można sporo urozmaicić za pomocą tego niewielkiego "czegoś". Bębny wraz ze szkółką gitarową - można się rozmażyć, będziemy w stanie zrobić troszkę zamieszania a myśląc przyszłościowo - zróbmy dobry projekt. 

 

 

 

SZKÓŁKA GITAROWA

prow. Marcin Gruszka

CZWARTEK

I gr. 1600 - 1645

II gr. 1645 - 1730

III gr. 1730 - 1815

IV gr. 1815 - 1900

V gr. 1900 - 1945

Warsztaty prowadzone są w grupach. Uczestnicy grają na własnych instrumentach.

 

 

 

 

RĘKODZIEŁO UŻYTKOWE

prow. Dominika Gawłowska

CZWARTEK

1700 - 1900

Warsztaty dla osób, którym tworzenie sprawia przyjemność i satysfakcję. Każda wykonana rzecz będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Na zajęciach możesz wykonać szczególnie wartościowy przedmiot wykonany własnoręcznie za pomocą różnych technik. Zajęcia z rękodzieła użytkowego będą obejmować: makramę, scrapbooking /tworzenie kartek, albumów, dekoracji papierowych.../, decoupage na różnych przedmiotach, florystykę /tworzenie wianków, sezonowych dekoracji, las w słoiku/, biżuterię, tworzenie kwiatów z foamiranu.

 

 

 

GIMNASTYKA DLA PAŃ - yoga i pilates

prow. Alicja Sobańska

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA

1900 - 2000

Zajęcia skierowane do pań w każdym wieku. Odbywają się  w sali MCK ,,Pod Pegazem", ul. Targowa 26, szczegółowe informacje: tel. 607 960 701

 

 

 

 ROBOTYKA 

 prow. KREATIVO

ŚRODA

I gr. 1600 - 1730

II gr. 1745 - 1915

 

Zapraszamy na robotykę z KREATIVO!

Masz w domu dziecko, które lubi budować z LEGO? Zapisz je na nasze zajęcia, żeby tworzyło bardziej skomplikowane projekty z wykorzystaniem czujników i silników pod okiem naszych doświadczonych instruktorek. 

Na naszych zajęciach:

Pokazujemy dzieciom fascynujący świat robotyki. Mali konstruktorzy budują roboty z klocków LEGO i sterują nimi za pomocą tabletów. Zestawy edukacyjne dobieramy indywidualnie do dziecka. Każde zajęcia to nowa przygoda z innym robotem! Na zajęciach korzystamy z klocków LEGO WeDo 2.0, Mindstorms EV3, Boost oraz Spike Prime.

Dlaczego warto zapisać dziecko?

  • Mądra zabawa. Twoje dziecko spędzi wartościowy czas w gronie rówieśników.
  • Pozytywne emocje. Radość z wygranej w wyścigu robotów, duma, podekscytowanie… Twoje dziecko wyjdzie z zajęć z wypiekami na twarzy!
  • Kreatywność. Twoje dziecko będzie rozwijać swoje zdolności twórcze, budując z LEGO zwierzęta, maszyny, pojazdy i wiele innych projektów.
  • Logika i myślenie analityczne. Nauka programowania i rozwiązywania problemów będzie rozwijać umiejętności logicznego myślenia u Twojego dziecka. 
  • Praca w parach. Dajesz dziecku możliwość uczenia się trudnej sztuki współpracy i dogadywania się z rówieśnikami.
  • Zainteresowanie przedmiotami ścisłymi. Zapewniasz dziecku wprowadzenie do świata nauki i technologii już od najmłodszych lat.
  • Angielski. Programowanie z użyciem angielskich komend wzbogaca słownictwo Twojego dziecka i ułatwia mu naukę języka angielskiego.

Jeśli tak jak my uważasz, że warto inwestować w nowoczesną edukację swoich dzieci, to…

ZAPISZ DZIECKO TU: https://forms.office.com/r/0nztzLYSFm?

Opłaty:

200 zł - wpłata miesięczna

Tylko 10 miejsc w grupie!

Zadzwoń i umów dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe w środę 11.09.2024 o godz. 16:00. Obowiązują zapisy! Dodatkowe informacje tel. 799 881 456. Sprawdź nas na Facebooku i zobacz jakie fajne zajęcia i wydarzenia organizujemy dla dzieci! https://www.facebook.com/KreativoKids

Strona internetowa: www.kreativo.pl

 

 

 

 

IGŁA Z NITKĄ - SZYCIE RĘCZNE

 prow. Agata Palej

ŚRODA

1530 - 1700

Na warsztatach szycia małe rączki pracują: projektują, szpilkują, wycinają, a potem samodzielnie szyją. Dzieci nauczą się od podstaw operowania igłą i nitką, przyszywania guzików. Poznają różnorodne rodzaje tkanin, ściegów oraz techniki dekorowania. Będą wykonywały proste oryginale breloczki, maskotki, projektowały ubranka dla lalek oraz szyły ekologiczne woreczki i  kosmetyczki. Rozwijanie pasji związanej z szyciem, projektowaniem i ogólnie pojętym samodzielnym tworzeniem wyrobów to także nauka cierpliwości. Ponadto dziecko w trakcie takich warsztatów uczy się pokory wobec pracy ręcznej. Warsztaty krawieckie dla dzieci to kreatywna zabawa. Za pomocą igły i nitki wyznaczamy wyobraźnię naszych młodych projektantek i projektantów. Rozwijamy wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność.

GALERIA ZDJĘĆ

 


 

                                                                                             

UKULELE - NAUKA GRY

 prow. Marcin Jakubiec

ŚRODA

I gr. 1700 - 1800

II gr. 1800 - 1900

III gr. 1900 - 2000

Celem warsztatów jest nauka gry na ukulele oraz dzielenie się pasją. Zaczynamy od podstaw czyli: historia i budowa instrumentu, grania, akordy etc. Następnie z lekcji na lekcję uczymy się nowych akordów i nowych piosenek.Pprogram zajęć przewiduje zawsze elementy edukacyjne dotyczące twórców danego utworu tak by uczestnik wyniósł jak najwięcej wiedzy z zajęć. Warsztay mają formę zabawy i każde zajęcia dzielą się na część lekcyjną oraz na część luźną czyli tzw. Jas Session gdzie wraz z uczestnikami gramy i śpiewamy różne piosenki.

 

 

 

 

WSPÓŁCZESNA MAKRAMA

prow. Jolanta Gill

WTOREK

1600 - 1800

Makrama, czyli sztuka ozdobnego wiązania za pomocą splotów, to zyskujące na popularności hobby. Technika wyplatania nie wymaga użycia narzędzi, a jedynie własnych rąk. Na zajęciach poznamy podstawowe sploty, które dają nam możliwość stworzenia różnorodnych ozdób, od dekoracji ściennych, biżuterii, kwietników, torby aż po abażury. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia, a końcowy efekt potrafi pozytywnie zaskoczyć wyglądem czy swoją użytkowością.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

BALET

prow. Mariola Ptak

PIĄTEK

I gr. 1600 - 1700

II gr. 1700 - 1800

Lekcje baletu prowadzę z dziećmi różnego wieku i różnego temperamentu. Staram się aby muzyka - odpowiednio dobrana do zajęć - stała się inspiracją dla uczniów do wspólnego przeżywania czegoś pięknego w ruchu. Uczę ich - poprzez taniec i improwizację ruchową - radości, którą można przeżyć będąc razem ze sobą. (…) Chcę, aby moi uczniowie potrafili poprzez taniec opowiedzieć o swoim życiu, aby ruchy zewnętrzne stały się środkiem do celu. W dramie natomiast staram, się aby dziećmi potrafiły wczuć się w inne role, rozumiejąc tym samym innych.
Moje zajęcia baletowe są zainspirowane sztuką Isadory Duncan, oraz warsztatami tańca prowadzonymi przeze mnie w teatrze Aspect - Espace  w przedszkolu w Rouen (Francja). Opieram się również na metodach Waganowej w tańcu klasycznym - wprowadzając ćwiczenia, które nie nadwyrężają mięśni, a jedynie pomagają w utrzymaniu sylwetki w równowadze i ładnej postawie. Balet klasyczny jest jedynie środkiem do celu - rzeźbi postawę dziecka, uczy dyscypliny od najmłodszych lat. Jednak to poprzez improwizację dzieci odnajdują siebie w ruchu, stwarzają dla siebie  przestrzeń, w której  chcą być i poznawać różnorodne przestrzenie w muzyce. Dlatego tworzą swój język ciszy, poruszania się i porozumiewania bez słów. Tańczące dziecko, to radosne dziecko. Otwarte, nie mające problemu z kontaktem z innymi osobami. Wiele dzieci zamkniętych i nieśmiałych otwiera się w tańcu, odnajdując w nim przestrzeń dla siebie, gdzie nikt nie narzuca ruchów. Dziecko nieświadomie uczy się ruchów w tańcu, dlatego też bardzo dobrze interpretuje muzykę poważną. Dziecko w balecie uczy się estetyki piękna - piękna ruchu w przyrodzie, w tańcu, w  świecie, który je otacza. Będąc przyzwyczajone do muzyki poważnej uczy się szlachetności duszy i szacunku do własnego ciała. Balet uczy konkretnych ruchów, pięknej postawy ciała. W trakcie tańca uczniowie mają możliwość, zaobserwowania własnych ruchów w lustrach. To bardzo pomaga w zapamiętywaniu najprostszych choreografii.

 Moje zajęcia dzielą się na kilka elementów tzw. etiud:

  •  ćwiczenia rozciągające,
  •  ćwiczenia przy drążku,
  •  ćwiczenia na środku sali,
  •  improwizacja ruchowa,
  •  improwizacja ,,kierowana",
  •  opowieści baletowe,
  •  ćwiczenia rozciągające obejmują stały zestaw ćwiczeń,
  •  ćwiczenia przy drążku obejmują ruchy rąk, stóp, głowy,
  •  ćwiczenia na środku sali - rozciągające, utrzymujące  równowagę,
  •  improwizacja ruchowa - dowolność ruchowa przy muzyce,
  •  improwizacja kierowana - dowolność ruchowa kierowana przez nauczyciela, przez wprowadzenie - - rożnych kroków, pauz , pojedynczych  elementów np. piruetów,
  •  opowieści baletowe - to czas po ćwiczeniach, pod koniec każdej lekcji, kiedy ogląda się albumy o balecie, tańcu, fragmenty baletów DVD

Wprowadzam też czasami elementy tzw. solówek. Solówki to indywidualne utwory, tańczone przez dzieci - osobno, gdzie utwory dostosowuję do temperamentu każdego dziecka. Dzięki temu każde z nich odnajduje się w swoim indywidualnym świecie. Zajęcia wzbogacam dramą wprowadzając opowieści, baśnie oraz poezję. 

Mając duże doświadczenie w łączeniu ze sobą różnych dziedzin sztuki, wiem, jakie to istotne dla dzieci. Taniec jest opowieścią duszy o radości istnienia na ziemi. Nie ma konkretnego celu, ale główny cel to radość, miłość, pasja, życie. Życie tętniące, nie stojące w miejscu, zmieniające się, rosnące z dnia na dzień, z godziny na godzinę, będące wolnością zarazem i nie skrępowaniem duszy i ciała.

Mariola Ptak


więcej informacji: tel. 696 176 313, tel. 692 096 016,   https://www.facebook.com/balet.cieszyn.wisla/

 

 

 

 

 

CERAMIKA

prow. Karolina Starzyńska-Krzempek 

WTOREK

I gr. 1530 - 1730

II gr. 1730 - 1930

CZWARTEK

I gr. 1530 - 1730

II gr. 1730 - 1930 /dorośli/

Warsztaty ceramiczne prowadzone są w MCK od wielu lat i niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Przedmioty powstające na warsztatach ceramicznych wykonywane są z zastosowaniem tradycyjnych metod lepienia z gliny i według autorskich projektów uczestników. Z fachową pomocą doświadczonego instruktora uczestnicy zajęć biorą aktywny udział we wszystkich etapach powstawania wyrobów ceramicznych - od odpowiedniego przygotowania gliny, formowania podstawowych kształtów, czy form, przez suszenie wyrobów, aż do ich wypalania w specjalnym piecu ceramicznym, którym dysponuje MCK. To wspaniała twórcza zabawa, w efekcie której powstają niepowtarzalne dekoracyjne, ale tez i użytkowe przedmioty.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

DZIECIĘCA KRAINA SZTUKI

 prow. Karolina Fojcik-Pustelnik

PONIEDZIAŁEK

I gr. 1530 - 1630

II gr. 1630 - 1730

Na warsztatach będziemy robić to co robili wielcy artyści, których poznamy. Co miesiąc w Skoczowie „odwiedzi nas ktoś inny” i udamy się w szaloną artystyczną podróż w jego czasy, sposoby tworzenia i odczuwania. Będziemy lepić, układać, odlewać, malować, rysować, kleić. Dowiemy się co to plener i wena twórcza. Okaże się że mąka i woda służą nie tylko do robienia ciasta;-), że plastikowe butelki służą do czegoś innego niż zgniatanie oraz że listek jesienny można wykorzystać na co najmniej 10 sposobów. Zabawimy się w artystów przez duże A. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Poczuć chęć chwycenia za pędzel i malowania bez wytchnienia? Chcesz tworzyć wśród innych dzieci, które Cię rozumieją? Zapisz się do nas na zajęcia. Zapraszamy!

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

FILM ANIMOWANY

prow. Sylwia Dwornicka

WTOREK

1600 - 1730

Na warsztatach filmu animowanego dzieci dowiedzą się, jak stworzyć ruchomy świat bajek. Zrealizują własne filmy przy użyciu tradycyjnych technik: rysunku, wycinanek, plasteliny, malarstwa. Poznają etapy pracy nad filmem: tworzenie scenariusza, scenografii, postaci, animowania, udźwiękowienia. Film animowany pozwala zrealizować najbardziej nieprawdopodobną opowieść, dając przy tym młodym twórcom nieograniczone pole kreacji. Dzieci będą mogły również wystąpić w stworzonej przez siebie bajce, kreując przy tym własną postać.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

PLASTYCZNE 

prow. Karolina Fojcik-Pustelnik

PONIEDZIAŁEK

 1730 - 1830

CZWARTEK

 1530 - 1630

Cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty plastyczne dla dzieci służą pogłębieniu ich artystycznej wrażliwości. Pomagają zauważyć piękno w otaczającym je świecie poprzez skupienie się na konkretnym temacie. Kształtują umiejętność szczegółowej obserwacji, która służy następnie odwzorowaniu na kartce papieru postaci, przyrody, budowli, czy też kwestii całkowicie abstrakcyjnych, jak choćby portretowaniu bajkowych stworów lub flory i fauny podwodnego świata. Staramy się wyzwolić w dzieciach jak najwięcej oryginalnej, niepowtarzalnej kreatywności, w związku z czym zajęcia organizowane są bez modnych obecnie w działaniach plastycznych szablonów, gotowych szkiców itp. Zajęcia zwieńcza co roku wystawa prezentowana w Galerii ARTadres. Zobacz więcej na facebooku

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

ROBÓTKI RĘCZNE

prow. Urszula Raszka

PONIEDZIAŁEK

I gr. 1530 - 1700

II gr. 1700 - 1830 /dorośli/

Tradycyjne „ręczne robótki” od kilku lat ponownie stały się dziedziną modną i docenianą. Prowadzone warsztaty w tym charakterze zjednały sobie zatem grono sympatyków w różnym wieku. Uczą staranności, cierpliwości, a poza tym pomagają wykonać bardzo ciekawe i niepowtarzalne wzory serwetek, koszyków, wszelkich ozdób świątecznych. Warsztatom towarzyszy bardzo miła, międzypokoleniowa atmosfera. Wykonywane prace są bardzo różnorodne stylistycznie. Charakteryzuje je też różny stopień trudności, co świadczy o krótszym lub dłuższym doświadczeniu w tej dziedzinie uczestników zajęć. Dzięki „wspomnianym różnicom” mogą oni wzajemnie wymieniać się cennymi wskazówkami i nieustannie doskonalić swe umiejętności.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

RYSUNEK I MALARSTWO

prow. Rafał Raszka  

PONIEDZIAŁEK

 1630 - 1830 /dorośli/

WTOREK

 1600 - 1700

ŚRODA

I gr. 1600 - 1700

II gr. 1700 - 1800

            

Podczas warsztatów dla młodzieży i dorosłych można nauczyć się wielu technik malarskich i rysowniczych. Uczestnicy zajęć poznają właściwości różnych materiałów plastycznych, a co za tym idzie możliwości ich artystycznego wykorzystania (m.in. farby olejne, pastele). Nabywają również umiejętności tworzenia kompozycji, perspektywy na obrazie, modelunku światłocieniem, mieszania różnych barw w celu wydobycia konkretnych odcieni, a także podstawowych zasad rysowania, czy malowania postaci, z uwzględnieniem wszelkich zasad anatomii. Warsztaty są doskonałym przygotowaniem do egzaminów do szkół średnich o profilach artystycznych, jak również studiów.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

RYTMIKA I TANIEC

 prow. Ewa Bogdanowicz

PONIEDZIAŁEK

I gr. 1600 - 1630

II gr. 1645 - 1730

Warsztaty muzyczno-ruchowe z elementami rytmiki Emila Jaques-Dalcroze'a, systemu Carla Orffa, aktywnego słuchania muzyki i prostych form tanecznych. Zajęcia będą odbywać się m.in. przy akompaniamencie prowadzącego (pianino). Dzieci będą poznawać świat muzyki poprzez zabawę, ruch, śpiew i grę na instrumentach perkusyjnych. Celem zajęć jest rozwijanie wrażliwości muzycznej oraz wspomaganie rozwoju dzieci (usprawnianie pamięci, uwagi, rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, ruchowej, świadomości przestrzeni oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie).

LEKCJA POKAZOWA - film

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

                                                                                                   

 

 

TANIEC NOWOCZESNY

prow. Beata Sikora

WTOREK

I gr. 1630 - 1730

II gr. 1730 - 1830

CZWARTEK

III gr. 1730 - 1830

Warsztaty taneczne dają możliwość poznania różnych, popularnych stylów tańca – takich, jak: house, disco dance, hip hop, funky, street dance. Wymienione gatunki to tak naprawdę obecnie najpopularniejsze style tańca, który można zobaczyć na estradzie podczas koncertów, czy w teledyskach największych gwiazd muzyki pop (m.in. Beyonce, Madonny, Rihanny, Lady GaGi). Zajęcia kształtują dynamikę ruchów, koordynację, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała. W układach choreograficznych tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki współczesnej każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

TANIEC TOWARZYSKI

prow. Ligia i Marcjan Gepfert

CZWARTEK, PIĄTEK

 

www.elitan.com.pl

 

 

 

TEATRALNE

prow. Wiesława Herman

ŚRODA

1600 - 1800

Praca z dziećmi i młodzieżą to źródło ogromnej satysfakcji i odkrywania pokładów niesamowitej wrażliwości, poczucia estetyki, piękna, chęci tworzenia i odtwarzania ulubionych bohaterów. Któż z nas dorosłych nie był świadkiem dziecięcych zabaw w przeobrażanie się w postaci z bajek, komiksów, filmowych  przebojów,  w końcu książek. Sami przecież czasem próbujemy utożsamiać się z ulubioną postacią naszych niespełnionych marzeń... Dziecku jest o wiele łatwiej, a źródłem jego chwilowego spełnienia może stać się teatrzyk dziecięcy, w którym ma możliwość wyrażenia swoich emocji i przeniesienia się w świat  iluminacji.  Siłą napędową każdej realizacji są młodzi aktorzy, pełni pomysłów, chętni do pracy, tworzący wspaniały zespół przyjaciół, potrafiący się przede wszystkim świetnie bawić i mieć zdrowy dystans do tego, co dzieje się na scenie.  Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia.

 Przedstawienia zwieńczające semestry warsztatów teatralnych MCK „Integrator”,  sala MCK „Pod Pegazem":

 ,,WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ - BALLADA O SMERFACH" - 08.02.2019  GALERIA ZDJĘĆ

,,ŚNIEŻKA" - 17.06.2019 GALERIA ZDEJĘĆ      PRZEDSTAWIENIE skrót -  film

,,ROSÓŁ Z KURY" - 21.02.2020  GALERIA ZDJĘĆ       

,,O MĄDREJ KRÓLEWNIE I SMOKU ZE ZŁOTEJ GÓRY" - 22.06.2021 GALERIA ZDJĘĆ    PRZEDSTAWIENIE - film 

 

 

   

 

 

ZUMBA

prow. Anita Trąbała

WTOREK

1900 - 2000

CZWARTEK

1900 - 2000

 

www.zumba.skoczow.pl

 

 

 


Pliki do pobrania:

318_karta-zgloszenia-2024.pdf (182,18 KB) PDF

319_cennik-2024.pdf (61,3 KB) PDF

320_regulamin-warsztatow-tworczych-2024.pdf (66,11 KB) PDF

321_zajecia-mck2024.jpg (1,02 MB) Images