Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Konkurs fotograficzny "Z mamą kiedyś i dziś" z okazji Dnia Matki


Zachęcamy do udziału mieszkańców Gminy Skoczów!

 

 

Rodzinne zdjęcia mają dla nas wielkie znaczenie. Dzięki nim możemy przypomnieć sobie beztroskie chwile z dzieciństwa, wspominać rodzinne wydarzenia i codzienne sytuacje sprzed lat. Organizowany z okazji Dnia Matki Konkurs „Z mamą – kiedyś i dziś” jest okazją, by odtworzyć momenty z przeszłości i spędzić radosny czas ze swoją mamą! Zaproś ją do wspólnej zabawy!

 

ZADANIE KONKURSOWE:

Wystarczy, że wybierzecie jedno zdjęcie, które zostało wykonane w czasach Twojego dzieciństwa, na którym znajdujecie się razem i spróbujecie wykonać takie samo, tyle że kilkanaście lat później (różnica między nimi powinna wynosić minimum 15 lat). Zdjęcie wykonane później powinno być tak zaaranżowane, by do złudzenia przypominało to z przeszłości.

Aby zobrazować nasz zamysł konkursowy, polecamy odwiedzenie autorskiej strony internetowej Argentynki – Iriny Werning, która w swym projekcie artystycznym pn: „Back to the Future” sfotografowała wiele osób w tej samej aranżacji po upływie lat: 

Kliknijcie!

Każda praca będzie oceniana za kreatywność i jak najdokładniejsze odwzorowanie detali w fotografii z teraźniejszości, w stosunku do zdjęcia z czasów dzieciństwa. Zostanie również uwzględniony poziom trudności w odwzorowaniu sytuacji przedstawionej na zdjęciu.

 

TERMIN PRZESŁANIA PRAC:

20.05.2021 r. 

 

NAGRODY:

I miejsce – sesja zdjęciowa dla uczestnika i jego mamy!

II oraz III miejsce – nagrody rzeczowe.

 Pliki do pobrania:

158_regulamin-konkursu-z-mama-kiedys-i-dzis.docx (104,67 KB) Text

157_karta-zgloszeniowa-z-mama-kiedys-i-dzis.docx (71,31 KB) Text