Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Pchli Targ - 2 października 2021 r.


Przed nami ostatnia, tegoroczna edycja Pchlego Targu. Zapraszamy!

 

Już 2 października 2021 roku, w godzinach od 9.00 do 13.00 Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprasza kolekcjonerów antyków i miłośników staroci na ostatnią tegoroczną edycję Pchlego Targu, która odbędzie się tradycyjnie, na skoczowskim rynku.

Tego dnia poczujemy ducha dawnych czasów! Spotkamy sprzedawców, którzy są prawdziwymi pasjonatami i chętnie dzielą się swoją wiedzą. To nie tylko wydarzenie, na którym można kupić lub sprzedać przedmioty z duszą, ale spotkanie o charakterze towarzyskim dla tych, którzy mają słabość do staroci. Zachęcamy do udziału i przypominamy, że w tym roku opłata targowa nie jest pobierana, a to oznacza, że każdy może wcielić się w rolę handlarza przedmiotami z duszą. 

Jak zawsze podczas tej imprezy na rynku pojawią się stoiska z prawdziwymi skarbami! Wśród nich między innymi zegarki, książki, obrazy i rzeźby, ceramika, narzędzia, dawne radia, zabawki oraz masa bibelotów. Z pewnością, każdy znajdzie przedmiot, który przykuje jego uwagę. Udział w wydarzeniu może zaowocować też znalezieniem czegoś naprawdę oryginalnego na prezent dla wyjątkowej osoby.

 Pliki do pobrania:

205_regulamin-pchli-targ.docx (103,45 KB) Text