Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Spotkanie z Nelą Kłapą "Być kobietą...dobrego wpływu"


Jak być kobietą dobrego wpływu? Dowiemy się na spotkaniu przy kawie!

 

 

Niedzielne popołudnie to idealny czas na „babskie pogaduszki”. Zachęcamy wszystkie panie do tego, by wzięły udział w niezwykłym spotkaniu, podczas którego postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak być kobietą, która ma dobry wpływ na życie, ale i życie swoich dzieci, współmałżonków, rodzinę, współpracowników, a nawet na przypadkowo spotkane osoby? Co daje nam taka postawa?

 

„Być kobietą…dobrego wpływu” – tak brzmi tytuł niezwykle inspirującego spotkania dla kobiet z Nelą Kłapą, które odbędzie się w niedzielę, 10 października o godz. 16.00 w sali widowiskowej „Pod Pegazem” /Skoczów, ul. Targowa 26/. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

--------------------------------------------------

Nela Kłapa z zawodu i z zamiłowania jest nauczycielką. Ma trzy dorosłe córki. W służbę wraz z mężem zaangażowana jest od 30 lat. Ich praca skupia się na szkoleniu katechetów i nauczycieli szkółek niedzielnych. Tworzą różne materiały do nauczania dzieci i nastolatków. Redagują kwartalnik dla dzieci „Małe IDŹCIE”. Prowadzą także służbę wśród rodziców, małżeństw i narzeczonych poprzez wykłady, warsztaty i kursy.

 

Organizatorzy: MCK "Integrator" oraz Kościół Wolnych Chrześcijan