Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Teatralne popołudnie dla dzieci i rodziców - Hobbit


Hobbit na scenie Teatru Elektrycznego! Tego nie można przegapić!

Już wkrótce scena Teatru Elektrycznego zamieni się w magiczny świat krasnoludów i elfów! Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Teatralne popołudnie dla dzieci i rodziców”. Zobaczymy spektakl "HOBBIT", czyli teatralną adaptację kultowej powieści fantasy Tolkiena, w wykonaniu BAJKI - Sceny Lalek Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie - Těšínské divadlo. Widzimy się 24 października o godz. 15.00 w skoczowskim kinie.

Spektakl jest bajkową opowieścią odgrywającą się w Śródziemiu. To historia o niebezpiecznej wyprawie hobbita Bilbo Bagginsa i kompanii krasnoludów, którzy razem z czarodziejem Gandalfem wyruszają w podróż w celu odzyskania zagarniętych skarbów, których pilnuje smok Smaug!

 

Bilbo Baggins kocha swoje spokojne życie, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Udowodni wam, że nawet mały hobbit może dzięki mądrości i odwadze pokonać niejedną przeszkodę i walczyć o lepszy świat. W Bilbo Bagginsie tkwi bowiem o wiele więcej, niż wam się wydaje...
------------------------------------------------------------------------------

Bilety w cenie: 25 zł - ulgowy, 30 zł - normalny do kupienia w kasie kina na godzinę przed każdym seansem oraz na stronie internetowej: www.teatrelektryczny.pl.

Spektakl dla dzieci od 6 lat.