Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Wystawa malarstwa "Moje fascynacje muzyczne" Bernadety Nowak


Rock'n'roll w Galerii ARTadres!

Od 25 października do 3 grudnia 2021 r. w galerii ARTadres /Skoczów, Rynek 18/ będzie można obejrzeć obrazy, na których widnieją wielkie osobistości jazzu, bluesa i rocka.  Wśród nich, między innymi: Dave Gahan z zespołu Depeche Mode, Robert Plant z Led Zeppelin, Dawid Bowie, Aretha Franklin, czy Louis Armstrong! Portrety znanych osobistości ze świata muzyki prezentujemy w ramach wystawy malarstwa Bernadety Nowak pod tytułem „Moje fascynacje muzyczne”.

Bernadeta Nowak pochodzi z Krynicy Górskiej, a od 30 lat mieszka w Kamiennej Górze. Z wykształcenia jest chemiczką, z zamiłowania malarką. Od 2011 roku należy do grona artystek i artystów różnych dziedzin, działających pod egidą Stowarzyszenia „Nowy Młyn – Kolonia Artystyczna” w Szklarskiej Porębie. W 2016 roku została członkinią La Palette du Monde – międzynarodowego stowarzyszenia, mającego swoją siedzibę we francuskim Vierzon.

Brała udział w ok. 70 wystawach zbiorowych, indywidualnych oraz plenerach malarskich. Jej artystyczną drogę można podziwiać na blogu: www.bernadetanowak.blogspot.com

-----------------------------------------------------------------------------------

Wystawa dostępna on-line od 25 października na kanale YouTube oraz Facebooku MCK "Integrator".