Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Retransmisja najnowszego koncertu Andre Rieu w Teatrze Elektrycznym!


Nowy koncert z Maastricht 2022!

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

 

 RETRANSMISJA KONCERTU ANDRE RIEU 

 "NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI" 

 19 sierpnia godz. 19.00 

 15 września godz. 19.00 

 TEATR ELEKTRYCZNY /ul. Mickiewicza 3/ 

 

Bilety w cenie 40 zł - normalny /35 zł - ulgowy do kupienia na www.mckskoczow.pl oraz www.teatrelektryczny.pl oraz w kasie kina, czynnej na godzinę przed każdym seansem/wydarzeniem. 

 

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w skoczowskim kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej. Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!