Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Wystawa fotografii Anny Kopeć "Dzień dobry, Italio!"


Krótki urlop w słoncecznej Italii za darmo? To możliwe! Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Dzień dobry, Italio!" autorstwa Anny Kopeć.

 

 

Kto choć raz odwiedził słoneczną Italię, ten wie, że to raj na ziemi! Upalne słońce, imponujące zabytki, fenomenalne widoki, i słynne la dolce vita, czyli pełnia radości, uśmiechu i optymizmu. Teraz możemy znaleźć się we Włoszech i to za darmo!

 

 WERNISAŻ FOTGRAFII ANNY KOPEĆ 

 "Dzień dobry, Italio!" 

15 lipca, godz. 18.00

Galeria ARTadres /Skoczów, Rynek 18/

Ekspozycja potrwa do 26 sierpnia 2022 r. 

 

Anna Kopeć to młoda, utalentowana fotografka ze Skoczowa, która na swoim koncie ma zwycięstwa w wielu fotograficznych konkursach, także tych organizowanych przez MCK. W 2013 r. jej zdjęcie zostało wybrane jako jedne z najlepszych fotografii z całej Polski w konkursie „Pociąg do ekologii”. Zdobyła także wyróżnienie w konkursie „Po stronie natury” organizowanym przez National Geographic i Żywiec Zdrój. Zdjęcie artystki zostało opublikowane na łamach pisma „National Geographic” (wybrane spośród 3,5 tys. zgłoszeń). Te osiągnięcia świadczą o niebywałej wrażliwości artystki. Warto obejrzeć jej prace, będące świadectwem wielkiego talentu „na żywo”!