Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Wyraź swoją opinię - wypełnij ankietę


Szanowni Państwo, aby polepszyć naszą działalność i wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców kultury, stworzyliśmy ankietę. Państwa odpowiedzi na zawarte w niej pytania będą dla nas cennymi wskazówkami.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ANKIECIE

 

Szanowni Państwo,

Od początku istnienia naszej instytucji, słowo „kultura” wypełniamy wieloma jej aspektami. Z dbałością przykładamy się do pracy nad wydarzeniami oraz imprezami okolicznościowymi (Dni Skoczowa, Ekumeniczne Dożynki Gminne). Staramy się również troszczyć o wartości społeczności lokalnej, a mówiąc o życiu codziennym mieszkańców, skupiamy się na potrzebach kreatywnego spędzania czasu poza pracą czy szkołą (warsztaty twórcze i zajęcia pozostałe realizowane w siedzibie głównej i w sali widowiskowej „Pod Pegazem”).

Zwracamy również uwagę na zamiłowania najmłodszych odbiorców kultury oraz możliwości rozwoju ich pasji poprzez organizowanie konkursów. Oryginalne wernisaże, festiwale (np. Skoczowski Festiwal Fotografii Analogowej – SKOFOT, Festiwal Filmów Przewrotnych), koncerty („The Afronauts”) i wiele innych kulturalnych wydarzeń – to praca naszego zespołu, mającego na celu zapewnienie mieszkańcom naszej gminy alternatywnych sposobów sięgania po kulturę wysoką.

Dlatego też, aby polepszyć naszą działalność i wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców kultury, stworzyliśmy ankietę. Państwa odpowiedzi na zawarte w niej pytania będą dla nas cennymi wskazówkami. Zachęcamy do jej wypełnienia!

 


Zespół Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie

 

Wersja ankiety on-line dostępna po kliknięciu w odpowiedni link: