Ochrona danych osobowych
Deklaracja dostępności
MCK Polityka ochrony dzieci 2024
BIP

Objazdowe Kino Plenerowe 2023


Wakacyjną przygodę z filmem w plenerze - czas zacząć! W tym roku odwiedzimy 5 sołectw Gminy Skoczów. Już teraz zobaczcie, co obejrzymy w Pierśćcu i Kiczycach. 

 PIERŚCIEC 

24 czerwca 2023 r.  - godz. 22.00

| ul. Ks. H. Sobeckiego 8 |

 "Na noże" 

reż. Rian Johnson; dramat, komedia, kryminał; USA

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach.

Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny.

Detektyw Blanc z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań.

 

 KICZYCE 

8 lipca 2023 r.  - godz. 22.00

| ul. Ochabska 52 |

 "Green Book" 

reż. Peter Farrelly; dramat, komedia; USA

Film Green Book to amerykański komediodramat, który przenosi widzów w lata 60-te ubiegłego wieku. Jest to historia, która kręci się wokół drobnego cwaniaczka i zawiadiaki, Tony'ego Vallelonga, mającego na utrzymaniu żonę i dzieci.

Pewnego dnia podejmuje się nietypowej dla siebie pracy. Zostaje szoferem i ochroniarzem pewnego bogatego i wpływowego czarnoskórego muzyka, Donalda Shirleya.

Rusza z nim zatem w trasę, gdzie będzie go bronił nie tylko w pełnym rasistów Południu, ale także zwalczał swoje uprzedzenia. W podrózy panom towarzyszy poradnik podróżników po kraju Afroamerykanów, tytułowy "Green Book". Wspólnie spędzony czas staje się początkiem ich wyjątkowej przyjaźni.