Ochrona danych osobowych
Deklaracja dostępności
MCK Polityka ochrony dzieci 2024
BIP

Walentynkowy Teatr Kulinarny w „Teatrze Elektrycznym”


Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprasza na Walentynkowy Teatr Kulinarny, który nie tylko zadowoli koneserów niecodziennych smaków, ale również rozbawi tych, którzy pragną spędzić sobotni wieczór z uśmiechem na twarzy!

 

 10 lutego /sobota/ , godz. 17:00 

 "Teatr Elektryczny", ul. Mickiewicza 3 

 

Bilety 34,50 zł - www.mckskoczow.pl, www.biletyna.pl,

 oraz w kasie kina godzinę przed

każdym seansem/wydarzeniem 

 

To wyjątkowe kulinarne wydarzenie z okazji Walentynek, które zaserwuje nam Chef Michał Fabiszewski w towarzystwie dwóch kucharzy: Stanisława Talarka (Ofyr Team) oraz Dawida Grzybowskiego (Hells Kitchen). 

 

 Chef Michał Fabiszewski 

GlobalChef, podróżnik, ambasador "Chef for Change", MasterChef, doradca kulinarny, ale nade wszystko szef kuchni. Gotuje, inspiruje, zaraża pasją, nie śpiewa. 

Doświadczenie zdobywał pod okiem Wojciecha Modesta Amaro w "AtelierAmaro" oraz w czasie licznych podróży po całym świecie. Gotował na pięciu kontynentach. Pracował jako ambasador polskiej kuchni w USA. Szanuje tradycje kulinarne i naturalne produkty - bo jak to zwykł mawiać Salvador Dalí: "można nie jeść wcale, ale nie można jeść źle". W kuchni szuka prawdy i prostoty.

Obecnie jest głównym szefem kuchni "Sodexo Polska", gdzie odpowiada za tworzenie menu dla sieci ponad czterdziestu restauracji "Sodexo". Uważa, że jakość to doskonałość, której nie da się osiągnąć, lecz do której trzeba dążyć.