Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

IV Skoczowski Festiwal Fotografii Analogowej 2018


......

IV Skoczowski Festiwal Fotografii Analogowej „Skofot” 2018

 

W jesienny weekend 19-20 października Skoczów po raz kolejny stanie się stolicą fotografii analogowej. W tutejszym kultowym Teatrze Elektrycznym odbędą się spotkania z uznanymi twórcami pracującymi na klasycznych materiałach. "Skofot" z założenia od samego początku prezentuje współczesną fotografię w jej analogowych klimatach.

 

Zaczynamy w piątek od Gali Otwarcia i spotkaniem z twórczością jednej z legend polskiej fotografii reportażowej Anny Musiałówny. A w sobotę gościć u nas będzie: Tomasz Rak, Krzysztof Szlapa, Przemysław Kot oraz Joanna Chudy. Każdy z tych artystów reprezentuje inne spojrzenie na fotografie analogową. Warto odwiedzić Skofot by przekonać się dlaczego w świecie ogarniętym technologią cyfrową artyści wciąż tworzą na analogowych materiałach fotograficznych.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Skoczowskiego Festiwalu Fotografii Analogowej SKOFOT jest bezpłatny.

 
Szczegółowe informacje na temat festiwalu można znaleźć na profilu „Skofot” w portalu społecznościowym Facebook.com.

 

Organizatorem Skoczowskiego Festiwalu Fotografii Analogowej SKOFOT jest stowarzyszenie "Wrzos" z Skoczowa przy współpracy z Urzędem Miasta Skoczowa, Miejskim Centrum Kultury „Integrator”, Teatrem Elektrycznym oraz ZSTiO w Skoczowie. Projekt dofinansowany jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018.

 

 

PROGRAM FESTIWALU:
 

Piątek - 19.10.2018:

- godz 18 - otwarcie festiwalu

- godz 18.30 - Anna Musiałówna

- godz 20 - spotkanie z artystami w klubie festiwalowym

 

Sobota - 20.10.2018:

- godz 10.30 - Tomasz Rak

- godz 11.30 - Krzysztof Szlapa

- godz 13.30 - Przemysław Kot

- godz 14.30 - Joanna Chudy