Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP


 

Aktualności


Koncert zespołu Taras My!

Koncert zespołu Taras My!

Serdecznie zapraszamy w piątek 25 listopada, o godz. 19.00 do skoczowskiego kina Teatr Elektryczny. Zapowiada się miły wieczór za sprawą dwóch wydarzeń. W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego zapraszamy na film pt. "Tlen" oraz koncert zespołu Taras My! Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina.

Projekt wokalny

Projekt wokalny

Projekt  wokalny TYCH TROJE czyli POCZĄTEK WIELKIEJ KARIERY W MAŁYM SKOCZOWIE kierowany jest do osób lubiących śpiewać. Będzie realizowany w formie konkursowej rywalizacji. Pozwala na sprawdzenie swych umiejętności, a także na wyrobienie scenicznego obycia, ułatwia rozpoczęcie wokalnej kariery.Pierwsza runda będzie miała miejsce 17 grudnia o godz. 17.00 w sali MCK  Pod Pegazem.

Mikołaj w Skoczowie

Mikołaj w Skoczowie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do sali widowiskowej MCK Pod Pegazem na występ zespołu wokalno-tanecznego WŁÓCZYKIJE z Bielska-Białej w programie "Dopóki serce bije w nas". Występ odbędzie się 3 grudnia, o godz. 16.00. wstęp wolny!  Natomiast 6 grudnia, o godz. 17.00 na skoczowski Rynek zawita św. Mikołaj ze swoim wesołym zaprzęgiem. Serdecznie zapraszamy!

Pieśni i kolędy irlandzkie

Pieśni i kolędy irlandzkie

Po raz kolejny w Skoczowie wystąpi bielska Orkiestra im. Telemanna. Koncert w sali widowiskowej Pod Pegazem, odbędzie się 8 grudnia, o godz. 18.00. Wraz z Orkiestrą gościnnie wystąpi znana irlandzka śpiewaczka i harfistka Marie O'Reilly. W programie tańce, pieśni i kolędy irlandzkie. Bilety: 15 zł do nabycia w ARTadresie lub przed koncertem. Zapraszamy!

Kilimandżaro

Kilimandżaro

"Kilimandżaro" - prelekcja Tomasza Kędziora
2 grudnia godz. 17.00
MCK "Pod Pegazem" (sala widowiskowa)
ul. Targowa 26

Cykl spotkań historycznych

Cykl spotkań historycznych

Życie społeczne i kulturalne na Śląsku Cieszyńskim
-cykl wykładów historyka -
Haliny Szotek

ARTadres, 22 listopada, godz. 17.00
WSTĘP WOLNY!

KONCERT CHÓRU JUBILEUSZOWEGO

KONCERT CHÓRU JUBILEUSZOWEGO

Serdecznie zapraszamy na KONCERT CHÓRU JUBILEUSZOWEGO ZPiT Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, który odbędzie się w Skoczowie w dniu  27 listopada, o godz. 17.00 w sali MCK Pod Pegazem.  Wstęp wolny!

Świat nasz taki jest

Świat nasz taki jest

W najbliższy czwartek 10 listopada o godz. 17.00 w skoczowskim ARTadresie będzie miało miejsce otwarcie wystawy twórczości uczestników zajęć Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drogomyślu, prowadzonego przez Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Feniks" w Skoczowie. Serdecznie zapraszamy!

Piosenki Jacquesa Brela

Piosenki Jacquesa Brela

Już wkrótce w Skoczowie będzie można usłyszeć piosenki Jacquesa Brela, które zaśpiewa Janusz Zbiegieł aktor i piosenkarz Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie.

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Zapraszamy na  obchody Święta Niepodległości w Skoczowie.