Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Świąteczny Przegląd Wokalny - "Rozśpiewane Boże Narodzenie"


Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych Gminy Skoczów! 

 

Z myślą o szkołach z terenu Gminy Skoczów oraz uczęszczających do nich uczniów, organizujemy kolejną edycję Świątecznego Przeglądu Wokalnego „Rozśpiewane Boże Narodzenie”. Chcemy umożliwić dzieciom rozwój aktywności twórczej poprzez stworzenie okazji do prezentacji wokalnych talentów.

W ramach przeglądu każdą szkołę będzie reprezentował maksymalnie jeden przedstawiciel, w każdej z czterech kategorii, tj. w dwóch grupach wiekowych: GRUPA I (klasy I-VI), GRUPA II (klasy V-VIII), z podziałem na występy indywidualne (solo) i grupowe (zespół).

 

 TERMIN PRZEGLĄDU: 

 14 i 15 GRUDNIA 2021 r. 

 sala widowiskowa "Pod Pegazem" 

 

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami do wzięcia udziału w Świątecznym Przeglądzie Wokalnym „Rozśpiewane Boże Narodzenie”. Rywalizację konkursową zaplanowaliśmy na 14 i 15 grudnia 2021 r. Nagrodą dla laureatów pierwszego miejsca jest możliwość zaprezentowania się na „Pogórskim Kolędowaniu”, realizowanym w kościele NMP Królowej Polski w Pogórzu 8 stycznia 2022 r. oraz w sali widowiskowej „Pod Pegazem” wraz z pozostałymi laureatami. Podczas tego wydarzenia laureaci otrzymują również dyplomy wraz z nagrodami rzeczowymi.

 

 TERMIN ZGŁOSZENIA: 

 6 GRUDNIA 2021 r. 

Do 6 grudnia 2021 r. prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej do MCK „Integrator” drogą mailową: estera.kwas@mckskoczow.pl lub jej osobiste doręczenie pod adres: Skoczów, ul. Mickiewicza 9 (pok. nr 11, I piętro).

 

 REGULAMIN WRAZ Z KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ W PLIKACH DO POBRANIA 

 Pliki do pobrania:

214_regulamin-rozspiewane-boze-narodzenie-2021.doc (117 KB) Text

215_karta-zgloszeniowa-rozspiewane-boze-narodzenie-2021.doc (3,81 MB) Text

216_fiszka.docx (102,71 KB) Text