Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP

Konkurs rękodzielniczy "Świąteczne skarpety" dla przedszkoli i szkół Gminy Skoczów


Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie ogłasza Konkurs. Zadaniem uczestników jest wykonanie świątecznej skarpety na prezenty z norweskimi motywami.

 

Norweskie wzory są znane i cenione również poza Skandynawią i nieodłącznie kojarzone z sezonem zimowym i świątecznym. Dlatego też uznaliśmy, że w tym roku zdominują przygotowywaną przez nas świąteczną rywalizację.

 

 

 ZADANIE KONKURSOWE 

Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie pracy rękodzielniczej w postaci świątecznej skarpety na prezenty z norweskimi wzorami (renifery, śnieżynki itp.). Inspiracji i pomysłów dostarczy filmik instruktażowy znajdujący się na kanale YouTube MCK https://www.youtube.com/watch?v=avQiC7kbJSM „Integrator”. W Konkursie, każda placówka w ramach jednej kategorii może zgłosić 3 prace (tzn. przedszkole maks. 3, szkoły podstawowe maks. 6) do oceny przez jury.

 

 TERMIN ZŁOŻENIA KART ZGŁOSZENIOWYCH 

Karty zgłoszeniowe wraz z pracami uczestników należy złożyć w terminie do 28 listopada 2022 r. do MCK „Integrator”, pod adres: Skoczów, Mickiewicza 9 (pok. nr 11 na I piętrze).

 

 TERMIN OGŁOSZENIA WYNIKÓW 

Wyniki  zostaną ogłoszone 2 grudnia 2022 r. na stronie internetowej MCK „Integrator”, dyplomy i upominki natomiast będą wręczane 4 grudnia 2022 r. podczas Skoczowskiego Jarmarku Świątecznego. Zwycięskie prace wyeksponujemy na rynku 6 grudnia 2022 r.

 

        Życzymy wszystkim uczestnikom świetnej i twórczej zabawy!

 

 REGULAMIN ORAZ KARTA ZGŁOSZENIOWA 

 ZNAJDUJE SIĘ W PLIKACH DO POBRANIA

 Pliki do pobrania:

245_regulamin-swiateczne-skarpety-2022.docx (78,82 KB) Text

246_karty-zgloszeniowe-swiateczne-skarpety.doc (106,5 KB) Text