Ochrona danych osobowych
Derklaracja dostępności
BIP


 

Aktualności


Konkurs literacki

Konkurs literacki "Łysek z pokładu Idy w mojej wyobraźni"

Konkurs literacki „Łysek z pokładu Idy w mojej wyobraźni” organizowany jest z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 10-18 lat z okazji ustanowienia przez Radę Miejską Skoczowa roku 2021 rokiem Gustawa Morcinka.

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Przygód kilka Gustawa Morcinka"

Z okazji ustanowienia przez Radę Miejską Skoczowa roku 2021 rokiem Gustawa Morcinka Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do przedszkoli i szkół Gminy Skoczów.

IX. Edycja Konkursu

IX. Edycja Konkursu "Popisz się... Pisanką"

Zgodnie z wieloletnią tradycją, na kilka tygodni przed Świętami Wielkanocnymi, zapraszamy mieszkańców Gminy Skoczów, w tym przedszkolaki i uczniów miejscowych szkół, do rozwijania talentów twórczych poprzez wykonanie niezwykłych pisanek!

Kinowy Konkurs Plastyczny

Kinowy Konkurs Plastyczny "Święta jak z bajki"

Z myślą o dzieciach i młodzieży uczęszczających do przedszkoli i szkół na terenie Gminy Skoczów organizujemy konkurs!

Konkurs

Konkurs "Śpiewajcie i grajcie Mu"

Konkurs przeznaczony jest dla zespołów muzycznych wykonujących utwory konkursowe a cappella lub przy akompaniamencie instrumentów „na żywo”.

„Rozśpiewane Boże Narodzenie

„Rozśpiewane Boże Narodzenie" Świąteczny Przegląd Wokalny 2020

Z myślą o szkołach z terenu Gminy Skoczów oraz uczęszczających do nich uczniów, organizujemy kolejną edycję Świątecznego Przeglądu Wokalnego.

Konkurs Rękodzielniczy „Świąteczne Skrzaty

Konkurs Rękodzielniczy „Świąteczne Skrzaty"

Z myślą o przedszkolach i szkołach z terenu Gminy Skoczów oraz uczestniczących do nich dzieciach i młodzieży organizujemy Konkurs Rękodzielniczy „Świąteczne Skrzaty”.

WAKACJE W SIECI KULTURY

WAKACJE W SIECI KULTURY

W czasie tegorocznych wakacji na fanpage’u MCK „Integrator” (https://www.facebook.com/integratorskoczow/) proponujemy „zakochanym w kulturze” skoczowianom (i nie tylko!) nową serię atrakcji, zatytułowaną „Wakacje w sieci kultury”.