Ochrona danych osobowych
Deklaracja dostępności
MCK Polityka ochrony dzieci 2024
BIP


 

Aktualności


Wyniki konkursu literackiego

Wyniki konkursu literackiego "Łysek z pokładu Idy w mojej wyobraźni"

Literackie zmagania dobiegły końca - znamy już wyniki konkursu!

Wyniki konkursu plastycznego

Wyniki konkursu plastycznego "Przygód kilka Gustawa Morcinka"

Czas poznać wyniki artystycznej rywalizacji, która po raz kolejny pokazała, że najmłodszemu pokoleniu nie brakuje fantazji oraz chęci do twórczego działania!

Wyniki 9. edycji Konkursu

Wyniki 9. edycji Konkursu "Popisz się... Pisanką! 2021

W dniu 30 marca 2021 roku na łamach portalu OX.PL internauci wyłonili zwycięzcę 9. edycji Konkursu Świątecznego "Popisz się... Pisanką"!

Konkurs na prezentację multimedialną

Konkurs na prezentację multimedialną "Znów będzie przepięknie!"

Kiedy wracamy myślami do czasu sprzed pandemii koronawirusa, zaczynamy doceniać codzienność, która wcześniej nie wydawała nam się tak atrakcyjna… Po długich miesiącach izolacji, strachu i niepewności z sentymentem myślimy o spędzaniu czasu w sposób, który kiedyś był na wyciągnięcie ręki…

Konkurs literacki

Konkurs literacki "Łysek z pokładu Idy w mojej wyobraźni"

Konkurs literacki „Łysek z pokładu Idy w mojej wyobraźni” organizowany jest z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 10-18 lat z okazji ustanowienia przez Radę Miejską Skoczowa roku 2021 rokiem Gustawa Morcinka.

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Przygód kilka Gustawa Morcinka"

Z okazji ustanowienia przez Radę Miejską Skoczowa roku 2021 rokiem Gustawa Morcinka Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do przedszkoli i szkół Gminy Skoczów.

IX. Edycja Konkursu

IX. Edycja Konkursu "Popisz się... Pisanką"

Zgodnie z wieloletnią tradycją, na kilka tygodni przed Świętami Wielkanocnymi, zapraszamy mieszkańców Gminy Skoczów, w tym przedszkolaki i uczniów miejscowych szkół, do rozwijania talentów twórczych poprzez wykonanie niezwykłych pisanek!